reklama

Catzilla, czyli benchmark rodem z Polski

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Polscy demoscenowcy z Plastic DEMO Group od jakiegoś już czasu próbują podbić świat. Zauważono ich bardziej przy okazji wypuszczonego na PlayStation 3 projektu Linger in Shadows, a potem przygotowali na konsolę Sony dosyć ciekawe „przeżycie” o nazwie Datura. Gierki to za mało — powiedziałby pewnie James Bond, gdyby był programistą, toteż ekipa postanowiła (w zgodzie ze swoją naturą) zrobić wreszcie benchmark PC.

Catzilla, czyli polski program do testowania wydajności różnych zestawów komputerowych, przygotowywany jest przy współpracy z Platige Image — specjalistami od animacji 3D, a także AllCinema — twórcami między innymi odtwarzacza multimedialnego AllPlayer. Czy uda się skutecznie stanąć w szranki z popularnym 3DMarkiem? Przekonamy się o tym ponoć już wkrótce. Na stronie projektu można zapisywać się na razie do programu beta.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama