r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cdp.pl to nie tylko gry i ebooki, ale wkrótce też filmy

Strona główna Aktualności

Po wprowadzeniu na cyfrową platformę dystrybucji gier Cdp.pl również ebooków, grupa CD Projekt postanowiła dalej poszerzać ofertę swojej spółki — wkrótce będziemy mogli zakupić tutaj różne filmy. Twórcy rozwiązania zapowiadają, że nie chodzi w praktyce o odpłatne jednorazowe projekcje wybranych obrazów czy wypożyczanie ich „z sieci” na kilka dni, ale czasowo nielimitowane prawo do oglądania tego, co nabyliśmy, ile chcemy oraz kiedy.

Serwis filmowy funkcjonować ma w modelu Download To Own i korzystać ze strumieniowania w technologii Silverlight Microsoftu. W pierwszej kolejności do oferty trafią filmy z gatunku fantastyki naukowej, horrory, produkcje obyczajowe, a także dzieła z nurtu kina alternatywnego. Zamknięta faza beta, która ruszy niebawem, obejmie 100 użytkowników wybranych z szeregów pracowników Cdp.pl, testerów i obecnych użytkowników platformy. W dalszej kolejności do sprawdzenia nowych możliwości zapraszane będą losowe osoby z listy zgłoszeń — w ramach podziękowania otrzymają filmy albo gry w cyfrowej formie, ewentualnie wybrane ebooki.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.