r   e   k   l   a   m   a
reklama

Cdp.pl to nie tylko gry i ebooki, ale wkrótce też filmy

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Po wprowadzeniu na cyfrową platformę dystrybucji gier Cdp.pl również ebooków, grupa CD Projekt postanowiła dalej poszerzać ofertę swojej spółki — wkrótce będziemy mogli zakupić tutaj różne filmy. Twórcy rozwiązania zapowiadają, że nie chodzi w praktyce o odpłatne jednorazowe projekcje wybranych obrazów czy wypożyczanie ich „z sieci” na kilka dni, ale czasowo nielimitowane prawo do oglądania tego, co nabyliśmy, ile chcemy oraz kiedy.

Serwis filmowy funkcjonować ma w modelu Download To Own i korzystać ze strumieniowania w technologii Silverlight Microsoftu. W pierwszej kolejności do oferty trafią filmy z gatunku fantastyki naukowej, horrory, produkcje obyczajowe, a także dzieła z nurtu kina alternatywnego. Zamknięta faza beta, która ruszy niebawem, obejmie 100 użytkowników wybranych z szeregów pracowników Cdp.pl, testerów i obecnych użytkowników platformy. W dalszej kolejności do sprawdzenia nowych możliwości zapraszane będą losowe osoby z listy zgłoszeń — w ramach podziękowania otrzymają filmy albo gry w cyfrowej formie, ewentualnie wybrane ebooki.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial