Koniec targów z Call of Juarez

Powoli żegnamy się z targami w tym roku... Trafiliśmy jeszcze na specjalny pokaz na polskim stoisku rządowym, gdzie firma Techland promowała Polskę swoim hitem Call of Juarez. Przy okazji na scenie pojawiła się polska grupa Cheerleaders z Wrocławia w strojach z czasów, w których została osadzona gra. Tym przyjemnym dla oka akcentem kończymy naszą relację - dziękujemy, że byliście z nami i śledziliście nasze poczynania. Do zobaczenia! :-)

 

Szybkie samochody i...

CeBIT nie mógł obejść się bez pięknych kobiet, samochodów i nowych technologii... najwyższy czas więc pokazać ten element z tej trójcy, na który wszyscy czekali.

I jeszcze na koniec... ciekawostka z serii: do czego by tu jeszcze wcisnąć Windows 7.

 

Scout, Gryf i Bąk - mamy czym się chwalić

Trudno wytłumaczyć jakim cudem omijaliśmy tak długo to stoisko, bijemy się teraz w pierś i przepraszamy. Między niemiecką armią i innymi różnościami wystawił się projekt Proteus. Jeśli jeszcze nie wiecie co to jest - odsyłamy do internetu: o tu.

W skrócie - Wiodące ośrodki naukowe w Polsce stworzyły konsorcjum opracowujące: Zintegrowany mobilny system wspomagający działania antyterrorystyczne i antykryzysowe. Uf...

CM Storm i CoolerMaster z potworem

CoolerMaster i jego marka CM Storm ulokowali się w hali dla graczy gdzie odbywały się światowe finały Intel Extreme Masters. Poza takimi produktami jak obudowy, zasilacze oraz sprzęt dla gamerów (myszki, klawiatury i słuchawki), które zresztą można było sprawdzić osobiście w grze, producent wystawił prawdziwego potwora w kategorii komputerów PC.

Patriot, wyczynowe pamięci i HAWKEN

Na stoisku firmy Patriot można było się zaznajomić z ofertą wyczynowych pamięci RAM oraz z pełną gamą pamięci USB. Dla niezainteresowanych pamięciami producent przygotował stanowiska z wydajnymi komputerami, na których można było popykać w HAWKENA w scenerii iście militarnej.

 

Antywirusy tylko dla biznesu

W jednej z hal miejsce znalazły firmy produkujące oprogramowanie antywirusowe. Niestety nie było ich tak dużo jak w zeszłym roku i oferta była skierowana raczej do biznesowego klienta. No może poza jednym wyjątkiem, na stoisku Eseta można się wzbogacić całkowicie za darmo o Eset Smart Security 6 z roczną licencją.

 

Serwerowe, sieciowe i chmurowe rozwiązania Fujitsu

Fujitsu – jak przystało na lidera w swojej kategorii – pokazał całkiem niezłe stoisko. Głównym jego odbiorcą był co prawda biznesmen w garniturze, z grubym portfelem na wydatki serwerowe, ale było co oglądać.

Serwery blade

Serwery magazynowania danych

Stacje robocze

Piękne, świecące szafy

... i komputery pracujące w chmurze. Gdzie pełne oprogramowanie, konfiguracja i moc obliczeniowa jest przeniesiona do tej legendarnej bezkształtnej masy :)