r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CeBIT: Wyczynowy zestaw firmy Genius dla graczy

Strona główna Aktualności

O autorze

Gwoździem programu na stoisku Genius był wyczynowy zestaw składający się z myszy, klawiatury oraz słuchawek. Mysz można skonfigurować do obsługi ponad 70 różnych makr, słuchawki mają oddzielne tryby pracy dedykowane dla Xboksa, PlayStation i PC, a wszystkie urządzenia dynamicznie rozświetlają się w trakcie zaciętej rozgrywki — już wiemy więc, że to sprzęt przygotowany specjalnie pod wysublimowane gusta najbardziej wytrawnych graczy.

Mysz jest szczególnie warta uwagi. Model Gila z linii GX-Gaming zdobył już nagrodę CES Innovations 2013 Design. Poza interesującym oświetleniem i wygodnymi, gumowymi boczkami, producent wyposażył ją w zestaw odważników (maksymalnie 30 g), które znajdziemy pod klapką od spodu, wspomniane 72 makra można przypisać do kombinacji 12 przycisków. Mysz może pracować w trybach od 200 do 8200 DPI. Ciekawostką, która przyda się na polu walki, jest funkcja „Sniper”, która automatycznie zmniejsza DPI kiedy potrzebujemy precyzji przy celowaniu. Z kolei „Angle Snapping” ma zwiększyć precyzję ruchów, kiedy w grę wchodzi szybkość.

r   e   k   l   a   m   a

Po więcej zapraszamy oczywiście na bloga. Można tam znaleźć również kolejną generację testowanej już przez nas Genius Ring Mouse.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.