r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CeBIT: dzień trzeci pod znakiem serwerów, wirtualizacji i biznesu

Strona główna Aktualności

Wraz z zamknięciem hal targowych wstrzymujemy także naszą relację na żywo z targów CeBIT 2012 w Hanowerze. Wracamy jutro rano na kolejny dzień pełen nowinek technicznych i ciekawych rozwiązań. W międzyczasie polecamy dzisiejsze filmy oraz zdjęcia.

Trzeci dzień CeBITu upłynął nam pod znakiem bardzo zaawansowanych technologii — serwerów, wirtualizacji i różnorodnych rozwiązań biznesowych. Było to spowodowane faktem, że zwiedzaliśmy przede wszystkim halę nr 2, która jest jedną z największych hal targowych w Hanowerze i co roku wystawiają się tam wszyscy najwięksi gracze rynku enterprise. Nie zabrakło jednak również niekomercyjnych instytucji, takich jak fundacje i producenci oprogramowania Open Source. Niemniej dzień zaczęliśmy od zapoznania się z nowościami, jakie przedstawiała firma Synology — przede wszystkim z nowym systemem operacyjnym Disk Station Manager 4.0 dla serwerów NAS:

 

r   e   k   l   a   m   a

Ten i inne filmy, a także zdjęcia stoisk publikowaliśmy regularnie przez cały dzień na łamach naszego specjalnego bloga cebitowego dostępnego pod adresem www.dobreprogramy.pl/CeBIT. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, zapraszamy do zapoznania się z tymi materiałami. Teraz jest na to dobry moment, bo naszą relację wstrzymujemy do jutra rana, kiedy to hale targowe zostaną ponownie otwarte dla zwiedzających. Bądźcie z nami do końca, tegoroczny CeBIT trwa jeszcze do soboty, 10 marca.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.