Genius — peryferialne peryferia

Standardowym punktem naszej wycieczki była oczywiście wystawa firmy Genius – co już pewnie zauważyliście, z wideo relacji. Istniejąca już od ponad 20 lat na rynku firma miała dosyć pokaźne stoisko, które niczym nas nie zaskoczyło. Ok., było parę ciekawostek, lecz na wystawkach mogliśmy zobaczyć to, co zwykle nie wspominając o produktach, które na łamach Dobrych były recenzowane już paręnaście lat temu. Dobra z tym „naście” to przesadzam, ale o myszowatych pierścieniach już było wszystko powiedziane.

Moją Maxową uwagę przykuł tablet graficzny (onegdaj wystarczyło by napisać samo: tablet, ale w dzisiejszych czasach…). PenSketch T406A jest nowszym produktem, niestety jednak mimo ładnej wystawki nie był on użytkowalny i nie dało się nic narysować… nawet żadnego kucyka specjalnie dla czytelników DP.

Najciekawsze rzeczy na stosiku Geniusa podsumował już Docent w swej wideorelacji – i to chyba głównie ten piękny zestaw gamingowy miał skupiać naszą uwagę, odwracając od innych nieco przestarzałych prezentacji.

Ale trzeba przyznać że świecił się ładnie i w porównaniu do opisywanych przez mnie wczoraj klawiatur cena jest na pewno dużo bardziej przystępna.