Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Rejestrujemy się na CeBIT 2012

Witamy z Hanoweru! :) Nasza redakcyjna ekipa przyjechała już dzisiaj popołudniu na miejsce największych targów technologicznych w Europie i zdecydowanie jednych z największych i najbardziej prestiżowych na świecie - mowa oczywiście o targach CeBIT 2012. W tym roku trwają one od wtorku, 6 marca, do soboty, 10 marca włącznie. Będziemy na gorąco i niemal "na żywo" relacjonować dla Was to wydarzenie - co tym razem mają do pokazania najwięksi gracze rynku IT, a czym zaskoczą nas mniej znani producenci? Od jutra, a właściwie już od dzisiaj, startujemy z fotorelacją oraz materiałami wideo.

Odwiedziliśmy hale targowe od razu po przyjeździe do Hanoweru, kiedy jeszcze targi nie były oficjalnie otwarte. Oto kilka fotek z tej wycieczki - co ciekawe, większość stoisk była jeszcze kompletnie niezagospodarowana albo w stanie "mocno surowym". Widać, że wielu wystawców przygotowuje wszystko na ostatni moment - być może boją się, że ktoś przedwcześnie zrobi zdjęcie, że konkurencja przejrzy zamiary zanim zostaną one ogłoszone światu? :)

reklama

 

inne

Komentarze