r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CeReM Personal 2.1

Strona główna Windows Firma Zarządzanie relacjami z klientami CRM

Jest to podstawowa, nieskomplikowana w obsłudze, aplikacja klasy CRM (Customer Relationship Managment) przeznaczona do obsługi przez jednego użytkownika.

Galeria programu

Podstawowym zadaniem programu jest ułatwienie efektywnej współpracy z klientami. Program ten jest przeznaczony dla wszystkich osób zaangażowanych w pozyskiwanie klientów oraz systematyczną współpracę z nimi. Program może być bardzo przydatny osobom pracującym na różnych stanowiskach, począwszy od sekretarek i recepcjonistek, poprzez przedstawicieli handlowych na dyrektorach i prezesach kończąc...

Możliwości oraz elementy jakie zawiera program:

Karta klienta na którą składają się:
- dane teleadresowe klienta
- branżę, działalność, asortyment
- osoby kontaktowe z telefonami i mailami
- obszerny notes do opisu klienta
- wykonane kontakty (w postaci: telefonów, faksów, spotkań, maili, korespondencji oraz prezentacji) i ich rezultaty
Organizator pracy użytkownika, umożliwiający systematyczną obsługę klientów wraz z tygodniowym planem pracy
Przeglądanie bazy danych według dowolnych kryteriów np.: danych o klientach, osobach i stanowiskach zajmowanych w firmie, telefonach, adresach, rodzajach działalności, branżach i innych informacjach zawartych w systemie
Możliwość eksportu danych do pliku XLS
Historia kontaktów z klientami
Korespondencja seryjna (mail ,faks, poczta)

Nowości w wersji 2.0

Import danych z programów pocztowych
Wiele adresów do jednego klienta
Rozszerzone i poprawione funkcje do obsługi kontaktów i zadań
Autokorekta bazy danych
Wiele innych poprawek zgłaszanych przez użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
e-wit   1 #33 05.08.2014 12:17

korzystam z tego programu kilka lat i sie sprawdza. Dane co jakiś czas eksportuję i zapisuję w Excelu. Jednak zmieniam i kompa i nie mogę na nowym zaimportować danych. Albo plik za duży albo brak dostępu do pliku. Jak to zrobić?

  #32 25.10.2010 18:50

Witam

Czy program ten daje mozliwośc tworzenia ofert?
Dzięki za info...

  #31 12.09.2010 23:20

Spoko program. Od 3 lat pomaga mi w kontaktach z klientami. Wadą jest brak rozwoju programu ze strony producenta.
Polecam początkującym, jak i zaawansowanym sprzedawcą do zarządzania portfelami klientów.

  #30 13.03.2010 10:09

To badziewny programik podobny do tych z czasów DOSa. Obsługa szczególnie nadaje się dla masochistów, którzy mają baardzo dużo wolnego czasu, lub przekroczyli próg 90-ciu lat i nie bardzo kumają co się tam w tym kompie dzieje.

  #29 01.12.2009 07:16

Jeśli masz zamiar rozpocząć prace jednostanowiskową na tym programie to OK. Ja po wypróbowaniu i wpisaniu wielu kontaktów do wersji personal chciałem zakupić licencję sieciową. Pomimo, że chciałem u faceta zostawić za nią 2000 zł, to dowiedziałem się od niego przez telefon (po 2 miesięcznych próbach połączenia), że pracuje teraz nad ważnym projektem i nie ma czasu na nic innego np przesłanie licencji i wypisanie faktury. Stanowczo odradzam ten progam, chyba, że ktoś naprawdę chce się tylko pobawić.

DanKar REDAKCJA  14 #28 11.11.2009 16:34

@Zxxxz: Link zaktualizowany, aktualnie prowadzi on do formularza rejestracyjnego, za pośrednictwem którego możliwe jest pobranie programu.

  #27 11.11.2009 13:44

Pusty link :(

Komentarze do poprzednich wersji

  #26 18.08.2009 12:13

no dosłownie teflonowa rewelacja, bez kolorków, wzorków ikonek i innych pipoków. Można się zająć tym czym powinno - pracą z klientem.

  #25 02.04.2009 21:33

A ja przetestowałem wiele innych programów i powiem szczerze, że ten jest jednym z najlepszych. Cena do jakości. Bardzo dobrze, że jest bardziej dosowy niż windowsowy. Jest przez to bardzo stabilny i szybki. Do tego ma bardzo ciekawe funkcje. Największym jego mankamentem jest praktycznie zerowy kontakt z autorem. Wysłałem zamówienie pro forma na 3 licencje . Nie odpisali. Potem dzwoniłem i też nic. Może to przez wakacje.. Szkoda bo program jest naprawdę świetny.

  #24 15.01.2009 21:35

Witam, działam na tym programie już ponad dwa lata. Jest ok. Brakuje mi w nim kilku rzeczy jak choćby pracy na projektach w których uczestniczyłoby kilku klientów (co np. oferuje CRM Berberis minima) lecz mimo chęci i kilku prób nie potrafię się do Berberisa przekonać. Oczywiście zapytałem producenta o ewentualny koszt i możliwość wykonania kilku modyfikacji lecz odpowiedź była taka sama jak u moich przedmówców czyli.... żadna. Co do bezpieczeństwa danych niestety moja wiedza informatyczna jest ograniczona, ale sprawdziłem że program kopiuje się w całości ze wszystkimi danymi np. na płytkę i w ten sposób mam kopię zapasową - po w graniu z powrotem do komputera odpala się bez problemu. Swego czasu pracowałem w jednym czasie na kilku komputerach. Po skopiowaniu programu na pendriva działał elegancko z jego poziomu na tym kompie na którym akurat była potrzeba, (oczywiście wykonywałem co jakiś czas kopie zapasowe na wypadek zgubienia pendriva). Podsumowując jest to banalnie prosty a przez to bardzo przejrzysty i przydatny program, polecam, ale też mam nadzieję na nowsze bardziej rozbudowane wersje.

  #23 19.12.2008 17:07

mam ten sam problem co "potencjalny klient" - tzn. brak kontaktu.
Na wysyłane zapytanie (wysłałem kilkukrotnie to samo pytanie w ciągu ostatnich 2 miesięcy przez gg i maila) nie ma żdnej odpowiedzi.

  #22 12.09.2008 11:09

witam - programik ok ale na pomoc ze strony producenta raczej nie ma co liczyć !!!!!!!!
rozpisują się by ich promować ( polecać ) a ja jakoś nie mogę się doprosić jednej małej - ( dla mnie bardzo ważnej ) informacji.
stosowanie takiego programu głównie oparte musi być na zaufaniu ( wprowadzamy tam dane klientów, planujemy działania handlowe itp. ) - a tu producent nie chce udzielić informacji której brak może spowodować utratę wszystkich danych. na dziś powiem wszystkim UWAŻAJCIE - by wasza praca i wszystkie dane nie trafiły do kosza!!!!! z powodu ( jeszcze raz powtórzę ) braku jakiegokolwiek wsparcia ze strony producenta. mam nadzieje że firma to przeczyta i w końcu odpisze na mojego maila. ( zbywają mnie już miesiąc ). a teraz szukam innego programu gdzie będę mógł być spokojny o moje wszystkie dane handlowe zawarte w programie. pozdrawiem.

  #21 01.08.2008 10:56

Rewelacja

  #20 20.06.2008 12:56

Jak na program za free jest rewelacyjny!!!
Sporo firm nie daje swoim handlowcom nawet ułamka tej funkcjonalności, co ten programik.
Jeżeli chodzi o organizację własnej bazy Klientów i zarządzanie kontaktami jest po prostu SUPER!
Polecam!!!

  #19 31.10.2007 13:13

Pierwsze wrażenie to dość biedny graficznie ale to nie jest tu ważne!!! Program dla firm zajmujących się sprzedażą jest świetny!!!

Naprawdę bardzo polecam- szukałam dużo programów tego typu i ten wydaje mi się naprawdę jednym z najlepszych bezpłatnych

  #18 05.09.2007 10:41

"Kulek" czy ty przypadkiem nie pracujesz dla firmy lefthand? Ja miałem zainstalowane obydwa te programy i...owszem program lefthanda jest bardziej rozbudowany i ma więcej możliwości ale praca z nim to mączarnia. Z CeReM'em procuje się lekko...gdyby jeszcze miał moduł sprzedaży (wystawianie faktur) i magazynu to bez wachania bym go kupił!!! Pozdrawiam

  #17 03.08.2007 15:48

a jak przerzuciłem się na Sales Partner CRM, wreszcie to co chciałem współpraca z Open Office (z MS Office i Outlook też działa, ale po co za to bulić Gatesowi) i Thunderbird, a poza tym integracja z Subiekt GT w dwóch kierunkach (wszystko on-line, wystawianie faktu i zamówień), do tego moduł Serwis, wszystko w jednym, poza tym mają dobre wsparcie techniczne i znają się na rzeczy, pomagają biznesowo i podpowiadają ciekawe rzeczy które usprawniają działania. Tak trzymać!

  #16 19.04.2007 11:59

program dobry ale przezucilem sie na inny crm firmy lefthand gdyz jest bardziej przejrzysty i ma lepsze funkcje

  #15 16.01.2007 11:16

Z każdym kolejnym dniem pracy z tym programem coraz bardziej mnie on się podoba.Naprawdę warto go mieć.

  #14 18.12.2006 13:44

Na pierwszy rzut oka wygląda niezaciekawie,lecz po głebszym jego poznaniu ocena zmienia się diametralnie. Zdecydowanie jego największą zaleta jest to iż jest on darmowy,co wcale nie oznacza,że nie nadaje się do niczego.Wręcz przeciwnie.Program jest bardzo funkcjonalny i jest godnym konkurentem dla płatnych odpowiedników.
Przydałoby się tylko nieco urozmaicić graficznie jego interfejs.Poza tym w tej wersji nie współpracuje z OpenOffice.Ogólnie można go jednak śmiało polecić.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.