Nagradzamy najlepszych blogerów stycznia 2017!

Wyłoniliśmy pierwszych laureatów tegorocznej edycji konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów!. Pięciu najlepszych blogerów stycznia 2017 r. zyskało prawo wyboru nagród z naszej, niezwykle atrakcyjnej, puli. Czytelnicy dobrychprogramów otrzymują natomiast listę topowych styczniowych wpisów, których ominąć nie można. Wszystkich, którym umknęły nagrodzone wpisy zachęcamy do naprawienia błędu, warto.

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach.

Nagradzamy najlepszych blogerów grudnia 2016!

Wyłoniliśmy kolejnych laureatów konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów! Kolejna piątka zwycięzców wybierze nagrody z nieco zmienionej, bardzo atrakcyjnej puli nagród. Rywalizacja była zacięta, a wpisy różnorodne. Naprawdę warto sięgnąć do lektury.

Wróćmy zatem do sedna. Poznaliśmy kolejną piątkę zwycięskich blogerów, którzy zadbali o to by na naszym blogu pojawiły się wyjątkowo interesujące publikacje.

Więcej Was u nas...

Niewątpliwie zauważyliście, że ostatnio sporo dzieje się w warstwie społecznościowej portalu. Wspólnie testujemy nowe forum oparte na Discourse, mocno pracujemy również nad nowymi blogami. Na fali tych zmian, a także wielu dyskusji o kierunkach rozwoju postanowiliśmy zaprosić "Sympatyków" oraz najaktywniejszych blogerów do naszego wewnętrznego, redakcyjnego kanału komunikacji.

Parę słów o zmianach w dp...

Minęło już sporo czasu, od ostatnich informacji poświęconych zmianom na portalu. Lista na BugTrackerze urosła do niebotycznych rozmiarów, czas więc na parę słów wyjaśnień.

Jak wiecie przygotowujemy się do HotZlotu, dopinanie tego wydarzenia pochłania mnóstwo czasu. Ponadto czas bezlitośnie podkradają poprawki i zmiany spoza listy, głównie te niewidoczne, te pod maską. Niemniej nie obawiajcie się, nikt o BugTrackerze nie zapomniał, w najbliższych dniach zamykanie zgłoszeń z BT również nabierze tempa.

Nagradzamy najlepszych blogerów maja 2016!

Majowa edycja konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów rozstrzygnięta! Poznaliśmy kolejną piątkę zwycięzców, którym przypadnie w udziale wybór nagród z zaproponowanej przez nas niezwykle atrakcyjnej puli. Rywalizacja była zacięta, a wpisy różnorodne. Jeśli jeszcze nie czytaliście wyróżnionych, koniecznie naprawcie ten błąd.

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach. Dla przypomnienia, od 4 do 10 czerwca, każdy aktywny bloger (z min.

Nagradzamy najlepszych blogerów kwietnia 2016!

Kwietniowa edycja konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów rozstrzygnięta! Poznaliśmy kolejną piątkę szczęśliwców, którym przypadnie w udziale wybór nagród z zaproponowanej przez nas niezwykle atrakcyjnej puli. Jak zwykle rywalizacja przebiegała na wysokim, a zarazem wyrównanym poziomie. Jeśli jeszcze nie czytaliście wyróżnionych wpisów koniecznie naprawcie ten błąd.

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach.