Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Konkursie blogowy – quo vadis?

Zwycięzcy czerwcowej edycji konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów! zostali wyłonieni. Gratulujemy serdecznie, dziękujemy za doskonałe wpisy i oby nagrody służyły. Tym razem jednak wpis chcę poświęcić nie tylko zwycięzcom czerwcowej edycji (mam nadzieję, że wybaczycie ;), ale konkursowi w ogóle.

W listopadzie 2013 roku rozpoczęła się zabawa z konkursem Nagradzamy najlepszych blogerów!, to więc już niemal 4 lata w niemal niezmiennej konwencji. Rozdaliśmy setki cennych nagród, a Wy napisaliście tysiące doskonałych wpisów. Nadszedł jednak czas na zmiany. Sygnalizujecie od dłuższego czasu potrzebę odświeżenia konkursu, a my postanowiliśmy wyjść tej potrzebie naprzeciw. Dlatego też obecna formuła zostanie utrzymana jedynie do końca wakacji, a od września konkurs ruszy w nowej formule. Dokąd zmierza konkurs? To w dużej mierze zależy od Was. Mamy swoje koncepcje na zmiany, ale chcemy poznać Wasze pomysły. Być może bugtracker albo forum są lepiej skrojone pod zgłaszanie pomysłów czy dyskusję.

Nagradzamy najlepszych blogerów kwietnia 2017!

Dziś rozdajemy kolejne nagrody dla najlepszych blogerów. Tym razem trofea z puli trafią do blogerów, których kwietniowe wpisy zdobyły największe uznanie. Zasady konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów! pozostają oczywiście niezmienne. Wszystkich, którym umknęły nagrodzone wpisy zachęcamy do niezwłocznego nadrobienia strat.

Zasady konkursu były wprawdzie analogiczne jak w poprzednich edycjach, ale tytułem krótkiego przypomnienia, od 4 do 10 maja, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanym na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 30 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w kwietniu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z niezwykle atrakcyjnych nagród do wyboru. Pełna lista nagród w puli wygląda następująco:

  • smartfon

Nagradzamy najlepszych blogerów lutego 2017!

Dziś rozdajemy kolejne nagrody dla najlepszych blogerów. Tym razem w puli nagród przebierać będą autorzy wpisów lutowych, które spotkały się z największym uznaniem. Zasady konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów! pozostają oczywiście niezmienne, ale pula nagród pewnych zmian się doczekała. Sądzę, że wybór jest jeszcze ciekawszy... Wszystkich, którym umknęły nagrodzone wpisy zachęcamy do niezwłocznego naprawienia tego karygodnego błędu ;)

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach. Dla przypomnienia, od 4 do 10 marca, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanym na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 30 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w styczniu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z niezwykle atrakcyjnych nagród do wyboru.

Nagradzamy najlepszych blogerów stycznia 2017!

Wyłoniliśmy pierwszych laureatów tegorocznej edycji konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów!. Pięciu najlepszych blogerów stycznia 2017 r. zyskało prawo wyboru nagród z naszej, niezwykle atrakcyjnej, puli. Czytelnicy dobrychprogramów otrzymują natomiast listę topowych styczniowych wpisów, których ominąć nie można. Wszystkich, którym umknęły nagrodzone wpisy zachęcamy do naprawienia błędu, warto.

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach. Dla przypomnienia, od 4 do 10 lutego, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanym na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 30 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w styczniu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z niezwykle atrakcyjnych nagród do wyboru. Pełna lista nagród w puli wygląda następująco:

  • karta graficzna

Nagradzamy najlepszych blogerów grudnia 2016!

Wyłoniliśmy kolejnych laureatów konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów! Kolejna piątka zwycięzców wybierze nagrody z nieco zmienionej, bardzo atrakcyjnej puli nagród. Rywalizacja była zacięta, a wpisy różnorodne. Naprawdę warto sięgnąć do lektury.

Wróćmy zatem do sedna. Poznaliśmy kolejną piątkę zwycięskich blogerów, którzy zadbali o to by na naszym blogu pojawiły się wyjątkowo interesujące publikacje. Wśród zwycięzców nie zabrakło najpopularniejszych blogerów, a pośród wpisów każdy powinien znaleźć coś co go zainteresuje, wciągnie i skłoni do refleksji lub działania. Jeśli jeszcze nie czytaliście wyróżnionych wpisów, naprawcie ten błąd.

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach. Dla przypomnienia, od 4 do 10 stycznia, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanym na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 30 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w grudniu.

Nagradzamy najlepszych blogerów listopada!

Po kilku miesiącach powracamy z comiesięcznym podsumowaniem konkursów Nagradzamy najlepszych blogerów! Zakładaliśmy, że publikacja wyników każdej edycji konkursu na stronie konkursowej jest wystarczająca i nie zależy Wam na dodatkowych podsumowaniach. Okazało się, że tak nie jest. Z radością więc wracamy do cyklicznych publikacji poświęconych rozstrzygnięciom blogowym. Możecie oczekiwać, że wraz z Krogulcem zadbamy o to by kilka słów na temat każdego kolejnego rozstrzygnięcia znalazło się na blogu.

Wróćmy zatem do sedna. Poznaliśmy kolejną piątkę zwycięzców, którzy zadbali o to by na naszym blogu pojawiły się wyjątkowo interesujące publikacje. Wśród zwycięzców nie zabrakło najpopularniejszych blogerów, a pośród wpisów każdy powinien znaleźć coś co go zainteresuje, wciągnie i skłoni do refleksji lub działania. Zatem wszystkich, którzy zaniedbali w listopadzie lekturę bloga zachęcam do naprawy tego niewybaczalnego błędu...

Więcej Was u nas...

Niewątpliwie zauważyliście, że ostatnio sporo dzieje się w warstwie społecznościowej portalu. Wspólnie testujemy nowe forum oparte na Discourse, mocno pracujemy również nad nowymi blogami. Na fali tych zmian, a także wielu dyskusji o kierunkach rozwoju postanowiliśmy zaprosić "Sympatyków" oraz najaktywniejszych blogerów do naszego wewnętrznego, redakcyjnego kanału komunikacji. Dzięki temu wielu z Was będzie mogło rozmawiać z wszystkimi razem i każdym z osobna w redakcji w najbardziej komfortowy sposób.

Na redakcyjnym Slacku możecie z nami rozmawiać o wszystkim, wprowadzamy również kanały, które zautomatyzują część procesów, jak choćby dodawanie sugestii nowych newsów itd...

Zachęcamy wszystkich zaproszonych do zamęczania nas wszelkimi sugestiami zmian oraz do wskazywania błędów i wypaczeń ;) 

Parę słów o zmianach w dp...

Minęło już sporo czasu, od ostatnich informacji poświęconych zmianom na portalu. Lista na BugTrackerze urosła do niebotycznych rozmiarów, czas więc na parę słów wyjaśnień.

Jak wiecie przygotowujemy się do HotZlotu, dopinanie tego wydarzenia pochłania mnóstwo czasu. Ponadto czas bezlitośnie podkradają poprawki i zmiany spoza listy, głównie te niewidoczne, te pod maską. Niemniej nie obawiajcie się, nikt o BugTrackerze nie zapomniał, w najbliższych dniach zamykanie zgłoszeń z BT również nabierze tempa. Nie samymi obietnicami jednak człowiek żyje więc mamy również coś na już...

Dwie fajne zmiany, jedną drobna, a druga taka, która może gigantyczna nie jest, ale powinna być naprawdę przydatna. Obie związane z integracją forum i pozostałej części portalu.

Zacznę od tej, drobniejszej. Otóż, w sumie nie wiadomo dlaczego, na profilach użytkowników nie wyświetlaliśmy liczby postów. Nawet nam tego braku nie zgłaszaliście ;) Teraz, obok liczby komentarzy, wyświetla się również liczba postów. To ważne, bo profil bardziej adekwatnie oddaje aktywność i doświadczenie użytkownika. Kolejną zmianą również powiązaną z forum są powiadomienia o wiadomościach na forum.

Nagradzamy najlepszych blogerów maja 2016!

Majowa edycja konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów rozstrzygnięta! Poznaliśmy kolejną piątkę zwycięzców, którym przypadnie w udziale wybór nagród z zaproponowanej przez nas niezwykle atrakcyjnej puli. Rywalizacja była zacięta, a wpisy różnorodne. Jeśli jeszcze nie czytaliście wyróżnionych, koniecznie naprawcie ten błąd.

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach. Dla przypomnienia, od 4 do 10 czerwca, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 30 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w maju. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z niezwykle atrakcyjnych nagród do wyboru. Pełna lista nagród w puli wygląda następująco:

  • opaska fitness

Nagradzamy najlepszych blogerów kwietnia 2016!

Kwietniowa edycja konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów rozstrzygnięta! Poznaliśmy kolejną piątkę szczęśliwców, którym przypadnie w udziale wybór nagród z zaproponowanej przez nas niezwykle atrakcyjnej puli. Jak zwykle rywalizacja przebiegała na wysokim, a zarazem wyrównanym poziomie. Jeśli jeszcze nie czytaliście wyróżnionych wpisów koniecznie naprawcie ten błąd.

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach. Dla przypomnienia, od 4 do 10 maja, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 30 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w kwietniu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z niezwykle atrakcyjnych nagród do wyboru. Pula nagród tym razem została wzbogacona o opaskę fitness Sony.