Nagradzamy najlepszych blogerów grudnia!

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie naszego kolejnego konkursu, czyli ogłoszenie najlepszych blogerów grudnia! W puli mamy bardzo atrakcyjne nagrody — do kogo powędrują?

Dla przypomnienia, od 3 do 8 stycznia każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 100 komentarzy pod blogowymi wpisami) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w grudniu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy za każdy miesiąc, w ten sposób powstała listy najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka". Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 3 zwycięskie wpisy, a autorzy tych wpisów otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru: zestaw Kinect + gry, konsola Sony PlayStation 3, smartfon Sony Xperia L, tablet Samsung Galaxy Tab 3 lub czytnik Kindle Paperwhite 2. Pozostali otrzymają nagrody pocieszenia :)

Może to się wydawać sformułowaniem oklepanym, ale naprawdę mieliśmy olbrzymi problem z wyborem trzech najlepszych z dziesiątki przez Was wskazanych. Napewno można było wybrać inaczej, ale ostatecznie stanęło na:

Pozostałe wpisy z finałowej dziesiątki to zaś:

I na koniec, 2 nagrody dodatkowe — upominki portalu — wylosowaliśmy wśród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami do, których trafią kurtki lub inne gadżety są: okokok i Banan.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w przyszłym tygodniu, na ColdZlocie lub tuż po nim. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów. Do Kyrola, jako do zdobywcy jednej z głównych nagród, który wcześniej nie zapewnił sobie miejsca na ColdZlocie powędruje oczywiście zaproszenie.