Nagradzamy najlepszych blogerów grudnia!

Po raz pierwszy w 2015 roku Nagradzamy najlepszych blogerów. Zasady się nie zmieniły, jak w poprzednich miesiącach wybraliście najlepsze wpisy, a my się z Waszym grudniowym wyborem oczywiście zgodziliśmy.

Dla przypomnienia, od 4 do 10 styczni, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 100 komentarzy pod blogowymi wpisami) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w grudniu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru:

W grudniu bardzo spodobał się Wam wpis poświęcony elektronicznemu załatwianiu spraw urzędowych, kolejne przemyślenia programisty, dla odmiany programista od drugiej strony czyli problemy programisty ze zgłaszaniem bugów innych. Nie mniej zaciekawił Was wpis, który opisuje sprawę Secret Service czy crowdfundingu po polsku. W piątce najlepszych znalazł się również wpis łysego już chyba blogera, ponieważ opisał jak mu włosy wypadały podczas aktualizacji Windows ;)

Teraz jednak konkretnie, oto lista zwycięzców:

Pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki:

Pozostaje jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: Saskatchewan, koneton.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominamy, że jeszcze połowa miesiąca pozostała dla wszystkich, którzy mają ochotę zawalczyć o nagrodę za styczniowe wpisy. Naprawdę warto, kolejna gorąca pula nagród czeka.