Nagradzamy najlepszych blogerów kwietnia 2016!

Kwietniowa edycja konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów rozstrzygnięta! Poznaliśmy kolejną piątkę szczęśliwców, którym przypadnie w udziale wybór nagród z zaproponowanej przez nas niezwykle atrakcyjnej puli. Jak zwykle rywalizacja przebiegała na wysokim, a zarazem wyrównanym poziomie. Jeśli jeszcze nie czytaliście wyróżnionych wpisów koniecznie naprawcie ten błąd.

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach. Dla przypomnienia, od 4 do 10 maja, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 30 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w kwietniu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z niezwykle atrakcyjnych nagród do wyboru. Pula nagród tym razem została wzbogacona o opaskę fitness Sony. Pełna lista nagród w puli wygląda następująco:

W kwietniu jak zwykle ciekawych wpisów nie brakowało, ale warto słówko napisać o tym jakie tematy pochłonęły Was szczególnie. Otóż wspomnienie "umierających" komunikatorów, a także trochę o ciężkiej doli informatyków boldem pisane ;) szczególnie przykuły Waszą uwagę. Podobnie parę słów o tym jak się nie dać zaplątać w sieciach komórkowych i kolejna garść cennych informacji od dobroprogramowego Adama Słodowego. No i come back tematu Linux vs Windows :)

Oto pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki:

Na koniec jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: drobok i
bravo

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za znakomite wpisy i czekamy oczywiście na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominam, że zostały jeszcze dwa tygodnie by podjąć wyzwanie i powalczyć o tytuł najlepszego blogera maja. Próbujcie :)