Nagradzamy najlepszych blogerów kwietnia - dodatkowa szansa!

Wprowadziliśmy stałą formułę konkursów dla blogerów, co miesiąc te same zasady i analogiczne terminy. Jak się jednak okazało, nie przyzwyczailiście się jeszcze do tego rozwiązania na tyle by bez przypomnienia z naszej strony zgłosić się na czas do konkursu, kolorowy kalendarzyk nie pomógł ;)

Wielu z Was sygnalizuje, że nie zgłosili na czas (do 3 maja) swoich blogów do konkursu. W dużej mierze nasza w tym wina bowiem nie opublikowaliśmy przypomnienia, które pojawiało się przed każdą edycją konkursu, ale zrzućmy to wszystko na długi weekend ;) Podjęliśmy więc decyzję o wznowieniu możliwości zgłaszania blogów do kwietniowej edycji, w końcu to tak naprawdę jedynie wymóg formalny. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy uznają to rozwiązanie za zgodne z duchem fair play...

Każdy kto opublikował choć jeden wpis na stronie głównej bloga dobreprogramy w kwietniu może jeszcze dziś, do północy, zgłosić swój udział w konkursie. Zgłoszenia tylko na stronie konkursowej. Blogerzy, którzy planowo zgłosili swoje blogi nie muszą tego robić ponownie.

Wszystkich, którzy już zdążyli zagłosować na wybrane przez siebie wpisy powiadomimy mailowo o pojawieniu się kolejnych wpisów, przypomnimy również o możliwości zmiany swych typów do zakończenia głosowania.

Miłej zabawy :)