Nagradzamy najlepszych blogerów lipca! Zachęcamy wszystkich do blogowania, kolejne nagrody czekają...

Naszedł czas ogłoszenia zwycięzców cyklicznego konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów. Wspólnie z Wami jak zwykle wytypowaliśmy najciekawsze wpisy miesiąca. Rywalizacja była zacięta, bo interesujących wpisów mimo letniej aury było wiele, ale pojawił się również zdecydowany lider.

Zwycięzców jest jednak oczywiście piątka, ale o tym już za moment. Dla przypomnienia, od 4 do 10 sierpnia, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 100 komentarzy pod blogowymi wpisami) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w maju. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru: drukarka Epson L300 ; smartfon Nokia X ; słuchawki Kingston HyperX Cloud + kurtka dobreprogramy; zestaw Raspberry Pi (płytka + obudowa + zasilacz) + kurtka dobreprogramy lub smartwatch Cookoo Watch + kurtka dobreprogramy.

W tym miesiącu jak już wspomniałem wyraźnie wskazaliście zwycięzcę, wasze głosy przyciągnął jak magnes wpis w stylu "zrób to sam", a zwycięzcą został nasz "blogowy Adam Słodowy" - cyryllo ;) Oczywiście jak zwykle pełna różnorodność tematyczna w zwycięskich blogach, w nagrodzonej piątce mowa więc również o inteligentnych domach, otwartych formatach, kupowaniu laptopów, a nawet, o ile dobrze rozumiem, rozterki fanów diety owocowej - banan czy malina? ;)

Teraz jednak konkretnie, oto lista zwycięzców:

Pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki:

I na koniec, 2 nagrody dodatkowe — upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią kurtki dobroprogramowe, są: Kpc21 i koneton.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominamy, że jeszcze połowa miesiąca pozostała dla wszystkich, którzy mają ochotę zawalczyć o nagrodę za sierpniowe wpisy. Warto powalczyć bo jest w czym wybierać. Oto co czeka w sierpniowej puli: smartwatch Samsung Galaxy Gear 2 Neo, smartfon Motorola Moto G 8GB, kamera sportowa CamOne Infinity HD, 2 x zestaw Raspberry Pi (płytka + obudowa + zasilacz), drukarka atramentowa Epson L300. Bloga może założyć każdy, warto spróbować swoich sił...