Nagradzamy najlepszych blogerów listopada!

Nadszedł czas rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów. Tradycji stało się zadość, jak co miesiąc wybraliście najlepsze wpisy miesiąca, tym razem listopada. Jak zwykle było ciekawie...

Dla przypomnienia, od 4 do 10 grudnia, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 100 komentarzy pod blogowymi wpisami) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w listopadzie. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru:

W listopadzie szczególnie przypadła Wam do gustu historia zmagań z systemem edukacji, ZAiKS jako bardzo lubiana instytucja również zebrał swoje ;) Ciekawe spojrzenie na to co dzieje się w świecie otwartoźródłowej konkurencji MS Office porwało Was nie mniej, tak samo jak tekst poświęcony ekologii czasami zmierzającej do absurdu. Nie mogło wśród nagrodzonych zabraknąć również wpisu z katergorii "robótki ręczne" ;)

Teraz jednak konkretnie, oto lista zwycięzców:

Pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki:

Pozostaje jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: Kot-ek i Czajo.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominamy, że jeszcze połowa miesiąca pozostała dla wszystkich, którzy mają ochotę zawalczyć o nagrodę za grudniowe wpisy. Naprawdę warto, kolejna gorąca pula nagród do zdobycia, ostatnia w roku 2014 czeka. W nowym roku zobaczycie co tym razem znajdzie się w "worku" czekającym na najlepszych blogerów...