Nagradzamy najlepszych blogerów lutego 2015!

Dziś rozdajemy kolejne nagrody dla najlepszych blogerów. Tym razem pulę nagród rozbiją autorzy wpisów, które spotkały się z największym zainteresowaniem w lutym. Zasady konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów pozostają oczywiście niezmienne...

Dla przypomnienia, od 4 do 10 marca, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 100 komentarzy pod blogowymi wpisami) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w lutym. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru:

W lutym falę emocji wywołał wpis "naczelnego wolnościowca" dobrychprogramów będący krucjatą przeciwko władzy wszelakiej depczącej zasady wolnego Internetu itp., itd... To jednak nie wszystko, w lutym nasza administracja lekko nie miała, dostało się też ePUAPowi. Nie tylko jednak administracją człowiek żyje, nie będzie chyba niespodzianką jeśli napiszę, że po nagrodę przyjechał również terenowy robot inspekcyjny :) Miłośnicy robotów i elektroniki z radością również poczytali sobie o Malince na sterydach. Pewne rzeczy się nie zmieniają, zwykle wśród najpopularniejszych wpisów znaleźć możemy coś o robotach i jakąś sentymentalną podróż od której łezka w oku potrafi się zakręcić. Tym razem odstępstwa od reguły nie było, sentymentalna podróż zaprowadziła nas do niezwykle kiedyś popularnego, rodzimego, graficznego edytora tekstów o wdzięcznej nazwie TAG... Oj jak ja go nie lubiłem, ale szacunek wielki dla autorów mam.

Teraz jednak konkretnie, oto lista zwycięzców:

Pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki:

Pozostaje jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: doniu45 i klisza.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominam, że zostały jeszcze dwa tygodnie by podjąć wyzwanie i powalczyć o tytuł najlepszego blogera marca. Zachęcamy :)