Nagradzamy najlepszych blogerów lutego 2016!

Lutowa edycja konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów została rozstrzygnięta, czas więc na kolejne podsumowanie. Jak zwykle rywalizacja była zaciekła, a wpisy znakomite, warto sprawdzić czy czegoś z Top10 nie przegapiliście. Na taką stratę pozwolić sobie nie można... Na zwycięzców czeka atrakcyjna, mocno zmieniona w tym miesiącu pula nagród.

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach. Dla przypomnienia, od 4 do 10 marca, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 30 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w lutym. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z niezwykle atrakcyjnych nagród do wyboru. Pełna lista wygląda więc następująco:

Luty był bogaty w bardzo ciekawe wpisy. Największe grono zadowolonych czytelników zgromadził wpis poświęcony upadkowi wirusów i antywirusów, w zasadzie nagrobek jednych i drugich ;) Kolejne pozycje już bardzo ciasno koło siebie, oczywiście na nagrodę znów załapał się wpis poświęcony drukarkom 3D, ale już nie tak łatwo jak poprzednio. Waszą przychylność zdobył również wpis poświęcony inteligentnym domom czy też automatyce budynkowej, w każdym razem z nutką sceptycyzmu ;) Końcówka TOP5 to debiutanci na liście zwycięzców z wpisami o naprawianiu BIOSu i resetowaniu hasła w Windows. Czas jednak na konkrety...

Tuż za podium czyli pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki:

Na koniec jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: Canaletto
i bystryy.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy oczywiście na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominam, że zostały jeszcze dwa tygodnie by podjąć wyzwanie i powalczyć o tytuł najlepszego blogera marca. Zachęcamy :)