Nagradzamy najlepszych blogerów marca 2016!

Marcowa edycja Nagradzamy najlepszych blogerów została rozstrzygnięta. Publikujemy więc kolejne zestawienie TOP 10 wpisów za poprzedni miesiąc. Na autorów pięciu najbardziej docenionych przez czytelników blogów jak zwykle czekają nagrody z atrakcyjnej puli.

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach. Dla przypomnienia, od 4 do 10 kwietnia, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 30 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w marcu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z niezwykle atrakcyjnych nagród do wyboru. Pełna lista wygląda więc następująco:

W marcu konkurentów zdystansował wpis poświęcony wskrzeszaniu starych notebooków, warto przeczytać, ale wrażliwym na klubowe barwy radzę ominąć tą publikację ;) Jednak to nie wszystko co ciekawe. Jeśli uważacie, że Raspbery Pi nie nadaje się do niczego sensownego to warto żebyście zerknęli na jeden z marcowych wpisów, który znalazł się w TOP5. Telewizory Philipsa z Androidem nie cieszą się szczególnym uznaniem, ale Ambilight wręcz przeciwnie. Malinka spisała się jako Ambilight rewelacyjnie więc jest alternatywa... W naszym TOP5 znalazło się też co nieco o kryptografii (bardzo modny temat w ostatnich miesiącach ;), warto spojrzeć w przeszłość i pochylić się nad Enigmą... Znalazło się też coś o najnowszych dokonaniach naukowych, perowskity i polska młoda uczona Olga Malinkiewicz - to trzeba przeczytać... Programistów tych profesjonalnych i amatorów zachęcamy do zapoznania się z ciekawym wpisem poświęconym akcji "Daj się poznać".

Tuż za podium czyli pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki:

Na koniec jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: Frankfurterium
Ryychuu.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy oczywiście na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominam, że zostały jeszcze dwa tygodnie by podjąć wyzwanie i powalczyć o tytuł najlepszego blogera kwietnia. Warto spróbować :)