Nagradzamy najlepszych blogerów października!

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów. Jak co miesiąc, wytypowaliśmy wspólnie z Wami najciekawsze wpisy. Autorzy najlepszych będą mogli wybrać nagrody z bardzo atrakcyjnej puli.

Dla przypomnienia, od 4 do 10 listopada, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 100 komentarzy pod blogowymi wpisami) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w październiku. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru:

smartwatch Samsung Galaxy Gear 2 Neo,
smartphone Asus Zenfone 5,
Mini PC Intel NUC Kit DN2820,
konsola Nintendo 3DS XL,
stacja pogodowa Netatmo Urban.

W listopadzie znów najwięcej uznania zdobył wpis poświęcony "dłubaniu" w elektronice, ale również wspomnienia i refleksje, prawne przemyślenia i kontrola starych nośników nie umknęły Waszej uwadze...

Teraz jednak konkretnie, oto lista zwycięzców:

Pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki:

I na koniec, 2 nagrody dodatkowe — upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: Agntx, jointano.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominamy, że jeszcze połowa miesiąca pozostała dla wszystkich, którzy mają ochotę zawalczyć o nagrodę za listopadowe wpisy. Warto powalczyć, kolejna gorąca pula nagród do zdobycia...