Nagradzamy najlepszych blogerów sierpnia!

Konkursowy cykl Nagradzamy najlepszych blogerów na dobre już zakorzenił się w naszym portalu. Mijają miesiące, mijają kolejne ważne wydarzenia, a nagrody stale trafiają do zwycięzców. W czerwcu nagradzaliśmy blogerów w "atmosferze finałów mistrzostw świata w piłce nożnej", tym razem w atmosferze siatkarskiego mundialu w Polsce ;) Jak co miesiąc, wytypowaliśmy wspólnie z Wami najciekawsze wpisy. Autorzy najlepszych będą mogli wybrać nagrody z bardzo atrakcyjnej puli.

Dla przypomnienia, od 4 do 10 września, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 100 komentarzy pod blogowymi wpisami) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w sierpniu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru:

drukarka atramentowa Epson L300, smartfon Motorola Moto G 8GB, kamera sportowa CamOne Infinity HD], zestaw 2 x Raspberry Pi (płytka + obudowa + zasilacz), smartwatch Samsung Galaxy Gear 2 Neo.

W sierpniu najbardziej przypadły Wam do gustu przemyślenia command-dosa na temat współczesnych zabawek i Minecrafta zamiast klocków Lego. Oprócz tego poczytać można było również o Galileo i Banana Pi oraz prawdziwie innowacyjnym smartwatchu wyprzedzającym konkurencję niemal o dekadę, a także o "własnoręcznie" stworzonym studiu nagraniowym,

Teraz jednak konkretnie, oto lista zwycięzców:

Pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki:

I na koniec, 2 nagrody dodatkowe — upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: underface, xomo_pl.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominamy, że jeszcze połowa miesiąca pozostała dla wszystkich, którzy mają ochotę zawalczyć o nagrodę za wrześniowe wpisy. Warto powalczyć, cenne nagrody czekają.