Nagradzamy najlepszych blogerów sierpnia 2015!

Sierpniowa edycja konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów rozstrzygnięta! Poznaliśmy kolejną piątkę szczęśliwców, którym przypadnie w udziale wybór nagród z zaproponowanej przez nas niezwykle atrakcyjnej puli.

Oczywiście zasady konkursu są analogiczne do poprzednich edycji. Dla przypomnienia, od 4 do 10 września, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 50 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w sierpniu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru:

Przygniatającą przewagę pośród sierpniowych wpisów uzyskał poświęcony prywatności w Windows 10 - konkretnie i na wysokim poziomie merytorycznym, a do tego wciąż gorący temat - to musiało przynieść taki efekt. Dalej jednak też było ciekawie. Kto by nie chciał rozmawiać z astronautami na stacji kosmicznej? Wpis poświęcony krótkofalarstwu zdobył powszechne uznanie... Historia, historia, historia, czy kiedyś mieliśmy TOP5 bez wpisu historycznego? Chyba nie. Tym razem również bez niespodzianki. Rzecz traktuje o Elwro. Waszą uwagę przykuł również wpis poświęcony fotografii cyfrowej. Precz z trybami "auto", czas zacząć korzystać z trybów manualnych. Niby "nikt" nie korzysta z Linuksa, ale wpis o przenoszeniu Ubuntu na SSD znalazł wielu zadowolonych czytelników.

Pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki

Pozostaje jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: pablito24, Goldfinger

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominam, że zostały jeszcze dwa tygodnie by podjąć wyzwanie i powalczyć o tytuł najlepszego blogera września. Zachęcamy :)