Nagradzamy najlepszych blogerów września 2015!

Wrześniowa edycja konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów została rostrzygnięta, ale żeby stało się zadość tradycji zapraszamy do krótkiego podsumowania!

Oczywiście zasady konkursu są analogiczne do poprzednich edycji. Dla przypomnienia, od 4 do 10 października, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 30 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów we wrześniu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru:

Na liście Top10 września znalazły się dwa wpisy poświęcone płytkom "Pi", w konkurencji malina vs banan tym razem wygrała jednak malina ;) Tak czy siak majsterkowanie nadal popularne... Do pierwszej piątki trafił też wpis o zabarwieniu historycznym (a jakże ;) poświęcony świetności i upadkowi GG... Wyobraźcie sobie, że ja nadal używam swojego numerka :) Pojawiło się również coś o ułatwianiu życia użytkownikom Ubuntu. Widać cały czas lekko nie jest ;) Znalazło się też coś dla poszukiwaczy czwartej drogi - Eximius OS, uznaliście, że warto o nim poczytać. Spojrzenie "z góry" na przeglądarki również musiało wzbudzić zainteresowanie, tak też się stało. Teraz jednak konkretnie, and the winner is...:

Pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki

Pozostaje jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: Jusko i amyamy.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominam, że zostały jeszcze dwa tygodnie by podjąć wyzwanie i powalczyć o tytuł najlepszego blogera października. Zachęcamy :)