Nagradzamy najlepszych blogerów — zapraszamy do zgłaszania blogów opublikowanych w lutym!

Marzec szybko nadszedł bo luty to jakiś taki krótki miesiąc ;) Czas więc najwyższy rozpocząć kolejną edycję naszego cyklicznego konkursu "Nagradzamy najlepszych blogerów". To już ostatni raz w takiej nieco ruchomej formule, ale o tym później...

Ramowe zasady pozostają bez zmian. W pierwszym etapie tj. do 6 marca 2014 r. należy zgłosić swoje blogi do konkursu — w tym celu musicie zaznaczyć odpowiednią opcję w Ustawieniach swojego profilu. W zabawie może uczestniczyć każdy bloger, którego choćby jeden wpis pojawił się na stronie głównej bloga dobrychprogramów w lutym 2014 roku. Uwaga, nawet jeżeli zgłaszaliście już swój blog do poprzedniej edycji, trzeba to zrobić raz jeszcze ponieważ jest to osobny konkurs.

reklama

Następnie, od 7 do 14 marca, oddajemy władzę w ręce ludu tj. aktywnych blogerów (z min. jednym wpisem opublikowanym na stronie głównej bloga do końca lutego) i aktywnych komentatorów (min. 100 komentarzy pod wpisami na blogu do końca lutego). Uprawnione osoby będą mogły oddać głos na maks. 3 wpisy z lutego. Po zakończeniu tego plebiscytu do przeglądu finalistów przystąpi redakcja.

Z finałowej dziesiątki wybierzemy 3 najlepsze wpisy, a ich autorzy zostaną nagrodzeni jedną z atrakcyjnych nagród. Tym razem będzie to (do wyboru): konsola Sony PlayStation 3, tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0, dysk SSD Samsung 256GB, smartfon Sony Xperia L lub... ekspres do kawy z młynkiem Russell Hobbs Allure ;) Dodatkowo osoby te dostaną w przyszłości zaproszenia na kolejny ColdZlot. Pozostałych finalistów wyróżnimy nagrodami pocieszenia (kurtki, koszulki, oprogramowanie lub gry). Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do 17 marca.

Na wstępie wspomniałem o drobnej zmianie formuły jaka czeka nas od kolejnej edycji konkursu. Od przyszłego miesiąca każda kolejna edycja będzie oparta na niezmiennym harmonogramie, 1-3 danego miesiąca - zgłaszanie wpisów do konkursu, 4-10 - głosowanie na wpisy, 15 - ogłoszenie laureatów. Od początku przyszłego miesiąca pojawi się również stała strona konkursowa, na której znajdziecie nagrodzone wpisy, informacje o terminach etc. Generalnie konkurs powinien stać się bardziej przejrzysty i dostępny. Mamy nadzieję, że to jeszcze podniesie atrakcyjność bloga. Oglądalność nagradzanych wpisów również powinna wzrosnąć.

Wróćmy jednak do bieżącej edycji, czas zaczynać zabawę. Zachęcamy zatem do zgłaszania swoich blogów!  

inne
reklama

Komentarze