Nagrody w ramach akcji testowania sprzętu Intela wędrują do... wszystkich

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie akcji testowania sprzętu od Intela. Daliśmy Wam troszkę więcej czasu opóźniając zakończenie akcji, ale wszystko co dobre się kiedyś kończy i tak też się stało w tym przypadku. Wspólnie z Intelem wyłoniliśmy blogerów, którzy opublikowali najciekawsze teksty w ramach akcji testowania sprzętu.

Co szczególnie ważne tym razem będą zwycięzcy, ale nie będzie przegranych. Intel nagrodzi wszystkich, którzy podzielili się z czytelnikami swoimi opiniami na temat testowanego sprzętu. Zacznijmy jednak od zwycięzców... Główną nagrodę ASUS Transformer T100 otrzyma ziemowy za cały zestaw ciekawych wpisów z szeregiem zdjęć i wideo. Tablety Dell Venue 7 powędrują natomiast do Lilu21 za starannie przygotowaną recenzję z ciekawym wideo oraz do Cyryllo, który podjął się niełatwego zadania jakim jest testowanie platformy Galileo.

Do pozostałych blogerów opisujących swoje wrażenia z testowania sprzętów napędzanych układami Intela powędruje 36 zestawów Intela (szalik IEM, opaska na rękę IEM i kubki IEM/League of Legends).

Dodatkowo gadżety Intela oraz koszulki dobrychprogramów otrzymają najaktywniejsi komentatorzy wpisów tworzonych podczas akcji: Jaro070, zomo_prl i Over.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zabawie. Niebawem zapewne pojawią się kolejne akcje, które pozwolą Wam pobawić się atrakcyjnym sprzętem oraz podzielić się wrażeniami z czytelnikami, a wszystkim którzy nie mają czasu na testowanie dostarczą sporo rzetelnych informacji o ciekawych rozwiązaniach...