Parę słów o zmianach w dp...

Minęło już sporo czasu, od ostatnich informacji poświęconych zmianom na portalu. Lista na BugTrackerze urosła do niebotycznych rozmiarów, czas więc na parę słów wyjaśnień.

Jak wiecie przygotowujemy się do HotZlotu, dopinanie tego wydarzenia pochłania mnóstwo czasu. Ponadto czas bezlitośnie podkradają poprawki i zmiany spoza listy, głównie te niewidoczne, te pod maską. Niemniej nie obawiajcie się, nikt o BugTrackerze nie zapomniał, w najbliższych dniach zamykanie zgłoszeń z BT również nabierze tempa. Nie samymi obietnicami jednak człowiek żyje więc mamy również coś na już...

Dwie fajne zmiany, jedną drobna, a druga taka, która może gigantyczna nie jest, ale powinna być naprawdę przydatna. Obie związane z integracją forum i pozostałej części portalu.

Zacznę od tej, drobniejszej. Otóż, w sumie nie wiadomo dlaczego, na profilach użytkowników nie wyświetlaliśmy liczby postów. Nawet nam tego braku nie zgłaszaliście ;) Teraz, obok liczby komentarzy, wyświetla się również liczba postów. To ważne, bo profil bardziej adekwatnie oddaje aktywność i doświadczenie użytkownika. Kolejną zmianą również powiązaną z forum są powiadomienia o wiadomościach na forum. To oczywiście dopiero początek prac nad wiadomościami. Mamy, a szczególnie Lisek, ambitne plany w tym zakresie ;)