Zmiany w portalu - nowe ustawienia powiadomień i kilka zmian na blogu

Niektórzy z Was zapewne już zauważyli, że dziś pojawiło się kilka drobnych, lecz istotnych zmian na portalu. Zmiany objęły głównie powiadomienia oraz blogi. Modyfikacje ustawień powiadomień umożliwią wyselekcjonowanie najistotniejszych z punktu widzenia użytkownika. Zmianom nie oparło się również menu nawigacyjne w profilach użytkowników, modernizacje powinny również pozytywnie wpłynąć na nawigację po blogach.

Po wybraniu opcji "Ustawienia" w przebudowanym menu będziemy mogli wyselekcjonować interesujące nas powiadomienia. Obecnie wybierać można z ośmiu grup informacji, jutro lub pojutrze pojawi się dziewiąta: "śledzenie wątków" pod ulubionymi wpisami.

Zmiany na blogach podążają za Waszymi sugestiami, które przekazywaliście nam między innymi podczas HotZlotu. Wprowadziliśmy możliwość wiązania wpisów przez autora, jest to funkcja niezwykle przydatna w przypadku tworzenia wpisów o bardzo zbliżonej tematyce czy też w przypadku kolejnego odcinka serii. Czytelnicy wpisów pod treścią znajdą linki do powiązanych materiałów.

Nie zapomnimy o wpisach, które chcielibyśmy przeczytać w wolnej chwili, nie zapomnimy również o tych, które zamierzamy nominować do nagród w konkursach na "Najlepszych blogerów miesiąca". Jeśli do jakiegoś wpisu chcielibyśmy powrócić wystarczy dodać go do ulubionych klikając w ikonkę pod jego treścią. Także zgodnie z Waszymi sugestiami na indywidualnych blogach wprowadziliśmy chmury "popularnych tematów", które pozwolą na sprawniejsze docieranie czytelników do interesujących ich treści.

Podczas edycji wpisu możecie skorzystać z nowego tagu list numerowanych, to wprawdzie drobiazg, ale również powszechnie postulowany.

Lista zmian oczywiście nie została zamknięta i pracujemy nad kolejnymi. Zachęcamy Was do testowania nowych funkcji i czekamy oczywiście na Wasze opinie i sugestie.