Cebulionerzy - milionerzy wśród Januszy Cebulionerzy - milionerzy wśród Januszy 1.0.8

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cebulionerzy - milionerzy wśród Januszy to humorystyczna wersja kultowych Milionerów z Januszem Nosaczem i jego rodzinką w rolach głównych.

Poza doskonale znanym z memów bohaterem na ekranie zobaczymy także między innymi jego żonę, Halynę, szwagra naszego potencjalnego milionera oraz wiele innych postaci występujących w obrazkach publikowanych za pośrednictwem internetu. Sama rozgrywka przypomina wszystko to, co zdążyło już pojawić się w innych wariacjach na temat teleturnieju Milionerzy.

Naszym zadaniem jest więc odpowiadanie na kolejne, coraz bardziej skomplikowane pytania poprzez wybranie jednej z czterech dostępnych odpowiedzi. W opisywanej grze możemy skorzystać również z trzech kół ratunkowych (telefon do przyjaciela, pół na pół oraz publiczność).

Cebulionerzy - milionerzy wśród Januszy zawierają wiele nietypowych pytań, co podkreśla żartobliwy ton quizu, w którym bierze udział Janusz Nosacz. Musi on bowiem wiedzieć, z jakim napojem powinniśmy łączyć cebulę, a nawet znać patostreamerów i orientować się w rozmaitych zagadnieniach geograficznych oraz historycznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!