Celestial Impact na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Celestial Impact, multiplayerowego FPS-a, w którym akcja toczy się na różnych kolistych planetoidach dryfujących w przestrzeni kosmicznej.

Na wyjątkowość tego tytułu wpływa fakt, iż gracz ma możliwość pewnego odkształcania krajobrazu. Nie polega to tylko na niszczeniu jego elementów, ale także budowaniu, czy usuwaniu fragmentów otoczenia przy pomocy narzędzia dirtgun. Z opcji tej warto skorzystać przy planowaniu konkretnej strategii wyeliminowania przeciwnika. Celestial Impact oferuje kilka klasycznych trybów rozgrywki znanych graczom z innych tytułów: mamy Capture the Flag, Deathmatch, a także Crystal Rounds, w którym to zespołowo należy chronić jednego z członków swojej załogi przed atakiem przeciwnej drużyny.

Grę Celestial Impact można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów :-).

Wszystkich, którym gra na weekend to za mało, zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego portalu Gamikaze :-)

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie