Ceneo Ceneo

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ceneo to oficjalna aplikacja serwisu internetowego Ceneo.pl. Za jej pomocą przejrzymy liczący miliony produktów katalog, a także dokonamy zakupów bezpośrednio na smartfonie.

W programie mamy dostęp do liczącego ok. 8 mln produktów katalogu, bazującego na ofercie polskich sklepów internetowych. Towary posiadają czytelne wizytówki z informacjami, specyfikacją techniczną oraz ceną, a także ze zdjęciami. Wszystkie produkty są pogrupowane wg czytelnych kategorii, co sprawia, że wyszukiwanie potrzebnych informacji jest bardzo łatwe. Gdy znajdziemy interesujący nas produkt i zdecydujemy się na zakup, możemy wykorzystać aplikację Ceneo do sfinalizowania transakcji.

Posiadacze konta w Ceneo.pl mogą się zalogować w aplikacji, co sprawi, że dane będą synchronizowane między urządzeniami, na których używamy programu lub na stronach internetowych Ceneo - niezależnie od urządzenia.

W aplikacji znajdziemy też wygodny i prosty w obsłudze skaner kodów kreskowych. Pozwala on zeskanować kod kreskowy z danego towaru w sklepie stacjonarnym i sprawdzić, czy można go kupić za niższą cenę w sklepach internetowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!