r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ceneo

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Ceneo to oficjalna aplikacja serwisu internetowego Ceneo.pl. Za jej pomocą przejrzymy liczący miliony produktów katalog, a także dokonamy zakupów bezpośrednio na smartfonie.

W programie mamy dostęp do liczącego ok. 8 mln produktów katalogu, bazującego na ofercie polskich sklepów internetowych. Towary posiadają czytelne wizytówki z informacjami, specyfikacją techniczną oraz ceną, a także ze zdjęciami. Wszystkie produkty są pogrupowane wg czytelnych kategorii, co sprawia, że wyszukiwanie potrzebnych informacji jest bardzo łatwe. Gdy znajdziemy interesujący nas produkt i zdecydujemy się na zakup, możemy wykorzystać aplikację Ceneo do sfinalizowania transakcji.

Posiadacze konta w Ceneo.pl mogą się zalogować w aplikacji, co sprawi, że dane będą synchronizowane między urządzeniami, na których używamy programu lub na stronach internetowych Ceneo - niezależnie od urządzenia.

W aplikacji znajdziemy też wygodny i prosty w obsłudze skaner kodów kreskowych. Pozwala on zeskanować kod kreskowy z danego towaru w sklepie stacjonarnym i sprawdzić, czy można go kupić za niższą cenę w sklepach internetowych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dziwny ruch Ceneo. Chcesz pomóc psom w schroniskach? Podziel się swoimi danymi (aktualizacja)

39
27.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Wakacje to ciężki czas dla zwierząt w schroniskach. O ich los postanowiło zadbać Ceneo, ogłaszając akcję #RekordowaMiska. Klikając w ikonę projektu w aplikacji mobilnej Ceneo, można pomóc nakarmić zwierzaki w schroniskach w kilku miastach Polski: Celestynowie, Koninie, Bydgoszczy, Koszalinie, Chorzowie i Zielonej Górze. Pomysł Ceneo ma jednak swoją gorszą stronę: firma oczekuje od użytkowników, że ujawnią sporo informacji o sobie. Aby wziąć udział w akcji #RekordowaMiska, wystarczy zainstalować aplikację Ceneo na Androida, iOS lub Windows Phone, a następnie kliknąć w okolicznościowy baner.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.