reklama

Cenometr — aby użytkownik nie musiał sam liczyć

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

W erze zakupów przez Internet porównywarki cen są narzędziem jeśli nie niezbędnym, to z pewnością oszczędzającym mnóstwo czasu. Ceneo wprowadza bardzo ciekawe, nowe rozwiązanie, które ma przyspieszyć proces robienia większych zakupów.

Cenometr to mechanizm, który automatycznie znajdzie dla użytkownika najlepszy możliwy pod względem ceny lub wygody zestaw produktów. Automat może wybrać najtańszą kombinację produktów i sklepów, zestaw z jednego sklepu lub może zadbać o możliwość odbioru osobistego produktów w danym mieście. System opiera się na listach zakupów, do których dodajemy produkty prosto z listy wyników wyszukiwania. Po zmierzeniu ceny Cenometr pozwala także oszacować ile zaoszczędzimy, ile sprawdził ofert i ile czasu pozwolił zaoszczędzić.

Produkt byłby niczym bez integracji z Facebookiem, więc twórcy zadbali o możliwość udostępnienia na swojej osi czasu zestawu zakupów. Z naszych list zakupów mogą korzystać również inni użytkownicy.

Ceneo planuje również wprowadzenie zunifikowanego koszyka pozwalającego na szybkie robienie zakupów w sklepach nie korzystających z opcji „Kup na Ceneo”. Konkurencja nie śpi — grupa Nokaut jeszcze w tym roku udostępni nową platformę zakupową.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama