r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CentMail - nowy pomysł Yahoo! na walkę ze spamem

Strona główna Aktualności

Firma Yahoo! zaprezentowała nową, płatną inicjatywę związaną z usługami pocztowymi. CentMail ma być sposobem na certyfikowanie e-maili i ukrócenie spamu.

Nowa usługa Yahoo! mimo, że płatna nie ma być nastawiona na zysk. Każdy chętny będzie mógł zapłacić 5 dolarów za paczkę 500 wirtualnych znaczków. Firma przekaże całą opłatę na rzecz wybranej przez użytkownika organizacji pożytku publicznego. Sam znaczek natomiast zostanie opatrzony jej logo oraz zakodowany i będzie dołączany do wysyłanych maili. Ma to być swoisty certyfikat, dzięki któremu wiadomość przedostanie się przez filtry antyspamowe.

Yahoo! przede wszystkim liczy na skuteczną walkę ze spamem. Na oficjalnej stronie CentMail firma tłumaczy dlaczego inicjatywa może się udać. Yahoo! uznało bowiem, że nawet drobny koszt poniesiony na każdą wysłaną wiadomość może zniechęcić spamerów, którzy wysyłają miliony maili dziennie. Czy inicjatywa się sprawdzi? Na to będziemy musieli poczekać do rozpoczęcia działania CentMail. Na razie Yahoo! nie podało niestety żadnej konkretnej daty.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.