Centennia Napoleonic Edition 3.10

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna wersja atlasu historycznego Centennia amerykańskiej firmy Clockwork Software. Wersja bezpłatna obejmuje ograniczony (od 1790 do 1820 roku) ale interesujący okres dziejów - Wielką Rewolucję Francuską, II i III rozbiór Polski, a także wojny napoleońskie.

Program zawiera mapy historyczne z tego okresu obejmujące zasięgiem Europę, Bliski Wschód i Północną Afrykę, które mogą być przeglądane rok po roku, powiększane i drukowane. Do każdej mapy mogą być też wyświetlane najważniejsze wydarzenia historyczne, które miały miejsce w danym roku (miejsca bitew ani ruchy wojsk nie są jednak naniesione na mapach).

Głównymi wadami programu są interfejs i mapy w języku angielskim (co nie powinno być jednak większym problemem dla uczniów uczących się jednocześnie języka angielskiego), a także drobne błędy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!