r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Centrum Oprogramowania Ubuntu z moderacją recenzji

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Aktualizacja Ubuntu Software Center w Ubuntu 11.04 Natty wprowadza ciekawe zmiany do systemu ocen i recenzji programów.

Najważniejszą zmianą w tej wersji Centrum Oprogramowania Ubuntu jest możliwość oznaczenia recenzji programu jako błędne. Raport o nieodpowiedniej recenzji trafi do moderatorów, którzy podejmą odpowiednie kroki i w razie potrzeby usuną recenzję. Ponadto użytkownik Ubuntu Natty, chcący napisać recenzję programu, nie ma takiej możliwości, jeśli program nie jest zainstalowany na komputerze, z którego korzysta. Ekran powitalny Centrum Oprogramowania prezentuje też obecnie oceny polecanych programów w formie gwiazdek.

Zrzuty ekranu nowego Centrum Oprogramowania można obejrzeć na tej stronie. Wprowadzone zmiany nie są może rewolucyjne, ale mają szansę znacznie poprawić jakość informacji zamieszczanych w Centrum Oprogramowania Ubuntu przez użytkowników.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.