r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Centrum opinii 1.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria

Centrum Opinii (Feedback Hub) to następca aplikacji Insider Hub, dostępna dla użytkowników Windowsa 10. Dzięki niej każdy może podzielić się z firmą Microsoft swoimi odczuciami i błędami napotkanymi podczas korzystania z nowego systemu.

Aplikacja umożliwia przesyłanie opinii pomagających w ulepszaniu systemu Windows użytkownikom na całym świecie, bez ograniczeń regionalnych. Użytkownicy mają także możliwość popierania i komentowania opinii innych, z systemem Windows 10. Opinie można przekazywać w odniesieniu do konkretnych kompilacji systemu.

Aplikacja umożliwia także uzyskiwanie najnowszych informacji o Niejawnym programie testów systemu Windows członkom programu Windows Insider.

Poza komunikacją aplikacja umożliwia realizowanie wyzwań i przesyłanie opinii dotyczących środowiska, a także zdobywanie odznak.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nie podoba Ci się Windows 10? Napisz o tym – Feedback Hub już jest w Windows Store

145
22.05.2016  •  Anna Rymsza

Aplikacja Centrum opinii (w angielskiej wersji Feedback Hub) jest już dostępna dla wszystkich użytkowników Windowsa 10 na PC-tach i telefonach. Wcześniej mogli z niej korzystać jedynie zapisani do programu Windows Insider, którym została udostępniona pod koniec marca, jako zamiennik programu Insider Hub. Udostępnienie aplikacji wszystkim chętnym użytkownikom znacząco poszerza grono osób, z których opinii mogą czerpać twórcy systemu. Jako że członkostwo w programie Windows Insider nie każdemu odpowiada, prawdopodobnie wielu użytkowników rezygnowało z udziału. Teraz będą mogli skorzystać z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
sacc   11 #2 23.05.2016 09:01

Jeżeli spełnią się marzenia małego-z-miękkim, to dla serwisów typu dobreprogramy.pl nie będzie w sieci miejsca bo i nie będą potrzebne.

M$$ zmonopolizuje dystrybucję oprogramowania dla "bezpłatnego|" Windows-10-jako-usluga i każdy soft duży czy mały będzie dostępny wyłącznie poprzez sklep Windows a M$$ już zadba o to poprzez mechanizmy wbudowane w OS by możliwa był wyłącznie instalacja programów pobranych ze sklepu.

Zapewne przy tym, będzie to wyłącznie instalacji on line, bez możliwości pobrania na dysk wersji instalacyjnych. Tak więc, każdorazowo przy reinstalacji OS trzeba będzie pobierać z sieci gigabajty danych...

Jedyna rada - trzymać się od Win-10-SHIT jak najdalej po zablokowaniu Windows Update tak by uniemożliwić złodziejom z m$$ grzebanie w swoim kompie pod przykrywka "absolutnie niezbędnych i koniecznych " uaktualnień

Toscior   14 #1 22.05.2016 20:16

Oj nasłuchają się ... oj naczytają ...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.