r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Certyfikowany ośmiolatek

Strona główna Aktualności

O autorze

"Moim idolem jest Bill Gates. Moje marzenie? Osiągnąć więcej niż ma lider Microsoftu." - to wypowiedź najmłodszej, jak dotąd osoby na świecie, która zdobyła certyfikat Microsoft.

Maulin Raval, ośmiolatek z czwartej klasy szkoły Atmiya Shishu Vidhya Mandir w Rajkot podszedł 8 kwietnia do egzaminu na tytuł Microsoft Certified Professional (MPC) - i zdał. Do egzaminu przystąpił za namową dyrektora swojej szkoły. Teraz może się pochwalić, że "jako MCP jest ekspertem z umiejętnościami projektowania, implementacji i wspierania rozwiązań w zakresie technologii Microsoft". Placówka, gdzie Maulin zdawał egzamin przeszukała cały świat w poszukiwaniu młodszego MCP, ale znalazła tylko jednego jedenastolatka z Nowego Jorku, który również przeszedł pomyślnie przez test Microsoftu. Maulin jest znacznie młodszy. Wygląda również na to, że zrobi znaczną karierę, bowiem już teraz został o nim poinformowany Bill Gates, ma również trafić do księgi rekordów Guinnessa.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.