Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Internet Explorer 11 już do pobrania dla Windows 7

Przeglądarka Internet Explorer 11 w wersji Release Preview została udostępniona użytkownikom Windows 7. Użytkownicy Windows 8 otrzymają ją w dniu premiery Windows 8.1

W czerwcu przeglądarka w wersji IE11 została udostępniona deweloperom, którzy pracowali nad optymalizacją aplikacji, stron internetowych, etc. Dziś wersja Release Preview sygnalizuje pełną dostępność aplikacji, która nastąpi jeszcze tej jesieni wraz ze światową premierą Windows 8.1.

Nowy Internet Explorer to przede wszystkim nawigacja dotykowa - niezależnie od tego czy używamy jednego czy pięciu palców ekran reaguje płynnie umożliwiając zbliżanie, oddalanie, przesuwanie i zmienianie widoku. Strony, dzięki zastosowanym technologiom, ładują się błyskawicznie, a integracja z technologią press-to-call umożliwia zredukowanie okna przeglądarki i wykonanie telefonu lub wysłanie maila pod wskazany na stronie kontakt. IE11 obsługuje do 100 zakładek oraz synchronizuje ulubione foldery pomiędzy wszystkimi urządzeniami z których korzystamy. Umożliwia więc dostęp do ulubionych stron niezależnie od urządzenia, na którym właśnie pracujemy.

Jak ktos chce potestować to...
Do pobrania ze stron M$ IE11 

windows oprogramowanie internet

Komentarze

0 nowych
  #1 19.09.2013 21:09

Czytam tytuł i patrzę na awatar, przecież już dawno wydali Firefoxa 11. Czytam jeszcze raz tytuł - olśnienie - chodzi o Internet Explorer 11. :)

budda86   9 #2 20.09.2013 09:43

"Strony, dzięki zastosowanym technologiom, ładują się błyskawicznie"

Pusty, marketingowy tekst pozbawiony jakiegokolwiek rzeczywistego znaczenia ;D

CezaR83   11 #3 20.09.2013 10:28

@budda86
Szczerze? - nie testowałem ;)
@Bon_Bon
:D Blog powstał czysto informacyjnie bo wczoraj na łamach DP nie było o tym wspomniane ;) Nie namawiam na pobieranie :P Chociaz IE sporo sie zmieniło od czasów IE6

  #4 20.09.2013 10:50

@CezaR83
Nie ogarnąłem na początku, że chodzi o IE 11. Bo przeczytałem tytuł i zaraz popatrzyłem na awatar. Jak wiadomo faceci są wzrokowcami, więc pierwsze skojarzenie: "Co tu robi Firefox 11?". :)
Jeżeli chodzi o sam wpis, nie mam nic przeciwko IE, bo nie jestem wyznawcą jedynych słusznych rozwiązań. Wszystko się zmienia, dzisiaj Firefox jest dla mnie wygodny, jutro może być to Opera, itd.
I dobrze, że użytkownicy nie śpią, jeżeli pojawia się jakiś news nieopublikowany na portalu. :) Pozdrawiam.