r   e   k   l   a   m   a
reklama

Chak's Temple na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej przygotowaliśmy prawdziwą niespodziankę dla miłośników produkcji z gatunku arkanoid.

Cel gry pozostał niezmienny od lat, albowiem w dalszym ciągu przyjdzie nam odbijać piłeczkę zbijając przy tym jak największą liczbę osadzonych na konkretnej planszy przedmiotów, by potem po usunięciu wszystkich przedostać się do kolejnego układu. Gra osadzona jest w klimacie dżungli, gdzie jaskinie, bagna, wulkany, skały, roślinność i insekty towarzyszą graczowi przez cały czas rozgrywki. Chak's Temple obfituje w dużą liczbę plansz, mnóstwo bonusów oraz wszelkiego rodzaju niespodzianek.

Grę Chak's Temple można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Arkanoid.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedź Batman: Arkham Asylum, czyli nowej odsłony przygód Mrocznego Rycerza, a także recenzje gier Buzz!: Brain Bender na PSP oraz tytułu PC utrzymanego w iście średniowiecznych klimatach - Mount & Blade.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów