Chamy - Gry kolorowanki Chamy - Gry kolorowanki

Strona główna iOS Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Chamy to aplikacja dla osób, które szukają relaksu. Takowy może zapewnić kolorowanie rozmaitych obrazów według określonych numerów.

Zasady są bardzo proste. Po przybliżeniu danej grafiki zobaczymy, że została ona podzielona na strefy, a każdą z nich opatrzono cyfrą, której odpowiada barwa widoczna u dołu ekranu. Musimy na niego kliknąć, a następnie stuknąć w obraz, by go pokolorować. Chamy oferuje dostęp do wielu darmowych propozycji, ale mimo to w aplikacji nie brakuje płatnych kolorowanek.

Poszczególne kolorowanki w Chamy zostały podzielone na kategorie, takie jak np. kwiaty, miejsca, jedzenie, zwierzęta, ptaki, mandale i nie tylko. Autorzy regularnie poszerzają bazę, udostępniając nowe obrazy. Co ciekawe, po zakończeniu zabawy możemy swoje dzieło wysłać do znajomych za pośrednictwem e-maila lub serwisów społecznościowych.

Chamy w wersji Premium odblokowuje wszystkie funkcje aplikacji, a dodatkowo usuwa reklamy. Zanim zdecydujemy się na zakup subskrypcji, będziemy mogli przetestować ją po aktywowaniu trzydniowego okresu próbnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!