Charge! 1.2

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowa gra zręcznościowa Charge!, chociaż pochodzi ona z innego kontynentu, jest dosyć uniwersalną satyrą na służbę zdrowia. Wcielamy się tutaj w pacjenta szpitala, któremu lada moment wysiądzie rozrusznik serca. Ponieważ nikt z personelu nie śpieszy się zbytnio z pomocą, a wizja światełka na końcu czarnego tunelu do bohatera nie przemawia, rusza on samotnie przez oddziały, aby wydłużyć swoją egzystencję.

Rozpoczynamy żwawo, lecz w miarę upływu czasu tracimy siły. Zregenerować je można wyłącznie zahaczając o urządzenia elektryczne, bo każde kopnięcie prądem dodaje animuszu. Liczy się liczba zgromadzonych woltów. Do pobijania rekordów należy jednak podejść z humorem. Trasa biegu naszego bohatera za każdym razem generowana jest losowo. Tak naprawdę w każdej chwili może powalić go karetka...

Ambulans pędzący całą szerokością korytarza to komiczny widok, ale uśmiać się tutaj można nie tylko z jego powodu. Po oddziale biegają specjalnie stylizowani, puszyści pacjenci. Wielu się przewraca i turla w stronę zdeterminowanego biegacza. Z drzwi po bokach stale wychodzą lekarze, pielęgniarki gnają z rannymi na noszach, a do tego wszystkiego jeszcze czasem pogoni ochroniarz. Prawdziwa walka o życie. W biegu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!