r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Charles 1.2

Strona główna iOS Gry Akcja i strzelanki

Charles to prosta gra, oferująca bardzo dynamiczną rozgrywkę. Sterujemy w niej małym pojazdem i staramy się jak najdłużej uniknąć zderzenia z chmarą rywali.

Scenariusz gry jest prosty, ale chwytliwy: sterujemy małym trójkątem na sporej, jasnej planszy. Sterowanie jest dość wymagające, bo każde dotknięcie ekranu wprawia trójkąt w gwałtowne ruchy. Ponadto, w naszą stronę bez przerwy zmierzają przeciwnicy - ogromna liczba kropek w różnych kolorach. Zderzenie z nimi zakończy zabawę, dlatego trzeba sprytnie manewrować i docierać do punktów specjalnych. Uruchomią one narzędzia, które pozwolą się bronić, np. karabin maszynowy, wielką miotłę lub bombę, której eksplozja oczyści planszę.

r   e   k   l   a   m   a

Gra jest dostępna za darmo, ale wyświetla mikropłatności. Za ich pomocą możemy dokupić złote monety, które z kolei pozwolą odblokować dostęp do kolejnych rakiet - lepiej uzbrojonych i szybszych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.