r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Charles 1.2

Strona główna iOS Gry Akcja i strzelanki

Charles to prosta gra, oferująca bardzo dynamiczną rozgrywkę. Sterujemy w niej małym pojazdem i staramy się jak najdłużej uniknąć zderzenia z chmarą rywali.

Galeria programu

Scenariusz gry jest prosty, ale chwytliwy: sterujemy małym trójkątem na sporej, jasnej planszy. Sterowanie jest dość wymagające, bo każde dotknięcie ekranu wprawia trójkąt w gwałtowne ruchy. Ponadto, w naszą stronę bez przerwy zmierzają przeciwnicy - ogromna liczba kropek w różnych kolorach. Zderzenie z nimi zakończy zabawę, dlatego trzeba sprytnie manewrować i docierać do punktów specjalnych. Uruchomią one narzędzia, które pozwolą się bronić, np. karabin maszynowy, wielką miotłę lub bombę, której eksplozja oczyści planszę.

Gra jest dostępna za darmo, ale wyświetla mikropłatności. Za ich pomocą możemy dokupić złote monety, które z kolei pozwolą odblokować dostęp do kolejnych rakiet - lepiej uzbrojonych i szybszych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.