CheckDisk 1.5

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CheckDisk to malutkie (bo zajmujące niespełna 400 KB) i darmowe narzędzie, mające za zadanie wyszukiwać, a następnie niwelować występujące na dysku błędy. Potrafi ono przeprowadzać analizę urządzenia w 3 trybach - powierzchownym, gruntownym i z opcją sprawdzania błędów.

Program pozwala na skanowanie dysku sektor po sektorze oraz oznaczanie tych uszkodzonych jako nie do użytku. CheckDisk wspiera wszystkie dostępne na rynku modele dysków twardych - włączając w nie magistrale SCSI oraz macierze RAID. Zaletą aplikacji jest brak konieczności instalacji - gotowa jest ona do użytku tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 25.10.2017 10:24

Nie jest to narzędzie dla informatyków tylko dla zwykłych ,przeciętnych użytkowników komputera . No co z tego ,że nakładka na systemowy chkdsk bo może ktoś lubi mieć takie cacko na komputerze i z niego korzystać w razie potrzeby to jego sprawa . Narzędzie zajmuje mało miejsca i nie obciąża i testowanie diagnostyka nim może sprawiać komuś przyjemność i poczucie większego zaangażowania w poprawność komputera .Jeżeli nie szkodzi a jest tylko do odczytu i ktoś lubi mieć narzędzia poukładane , bardziej czytelne , wizualnie ładne i chce mieć na stanowisku w komputerze tzw. bajerów więcej to jego sprawa . Kiedyś ściągnąłem go na komputer choć wiedziałem ,że jest podobne narzędzie systemowe Windowsa i siedział sobie kilka lat i kilka razy go włączyłem w celu diagnostycznym . Po postawieniu systemu na nowo o nim zapomniałem i nie mam go obecnie ale program jest bardzo dobrze czytelny i nie mam po nim niedosytu ponieważ wiedziałem ,że oferuje to co oferuje . Może być przydatne dla osób które chcą mieć narzędzie w konkretnym celu a nie chcą szukać w funkcjach systemowych Windowsa lub nie zapisują nazw ,skrótów narzędzi systemowych do otwarcia .Narzędzie musisz uruchomić jako administrator i jest w pobranych programach , klikasz w nazwę i uruchomia się z archiwum WinRar . Tak było u mnie lub otwierasz WinRar i szukasz po nazwie i tam go uruchamiasz .

  #5 08.01.2017 14:58

Rozwalić. O kant doopy.

  #4 16.09.2016 08:32

@Anonim (niezalogowany): TYS WIDZIOL NIE NOWWY

dobii   3 #3 18.11.2015 22:26

popieram bez sensu

  #2 26.03.2015 18:23

Przecież to nakładka na systemowy chkdsk. Jak dla mnie bez sensu.

  #1 24.03.2015 16:17

Program nie nowy - z 2012 roku.