CheckDrive 2018.1.23

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CheckDrive to darmowy program do diagnostyki dysku twardego.

Za pomocą narzędzia CheckDrive możemy sprawdzić, czy na dysku twardym nie występują żadne błędy. Co ciekawe jednak, aplikacja obsługuje nie tylko HDD, ale również SSD. W obu przypadkach mamy do czynienia z monitorowaniem w czasie rzeczywistym – gdy tylko program wykryje ewentualne usterki, natychmiast zostaniemy o tym poinformowani.

CheckDrive wyświetla informacje na temat dysku twardego zainstalowanego na komputerze z systemem operacyjnym Windows. Nie oferuje jedynie wglądu do suchych faktów, lecz także wskazuje, czy HDD lub SSD powinien zostać wyczyszczony ze zbędnych plików bądź defragmentowany.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
jangiz   3 #3 29.09.2017 21:31

Po instalacji wymaga rejestracji z podaniem swoich danych.
Nie można go zobaczyć bez rejestracji, więc do widzenia...

MartinMax   4 #2 05.03.2017 22:21

Zupełnym przypadkiem zainstalowałem ten program u siebie na kompie. Interfejs ohydny, a funkcjonalność niewielka. W przeciągu 60 sekund odinstalowałem. Szkoda czasu.

1fiesta   3 #1 15.02.2016 07:25

Mały niegroźny i przydatny programik. Teraz jest krojony , ale wersja 2013 r. bardzo fajna z testem sprawności dysków twardych,poprzez własny algorytm. Ja używam.