Checklist Checklist 6.6.8

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program
lub zeskanuj:

Checklist to darmowe narzędzie umożliwiające zarządzanie listą rzeczy do zrobienia (to-do), którą możemy udostępnić innym użytkownikom (np. członkom rodziny, przyjaciołom lub znajomym).

Aplikacja oferuje funkcję synchronizowania danych między wieloma urządzeniami, w efekcie czego można z niej skorzystać chociażby w trakcie pracy grupowej. Każdy członek zespołu może dopisywać kolejne zadania, a pozostali natychmiast otrzymają dostęp do zaktualizowanej listy. Jeśli chcemy ją po prostu udostępnić wybranym osobom, możemy wysłać listę e-mailem, przez Facebooka lub Twittera i nie tylko.

Checklist nie ogranicza użytkownika w żaden sposób, pozwalając na utworzenie nieograniczonej liczby list z zadaniami. Jeśli nie chcemy przygotowywać ich od zera, możemy zrobić użytek z dostępnych szablonów. Istnieje możliwość oznaczania tasków jako ukończone, zmieniania kolejności wpisów za pomocą techniki „przeciągnij i upuść”, dzielenia zadań na kategorie (np. według priorytetów), dodawanie przypomnień o nadchodzących obowiązkach czy też wprowadzanie notatek do wybranych tematów.

Warto wspomnieć, że Checklist jest w 100 procentach bezpłatnym narzędziem. Nie znajdziemy w nim reklam. Autorzy nie przewidzieli także obecności płatnej wersji premium.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!