Cheetah DVD Burner 2.57

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cheetah DVD Burner to prosty, ale funkcjonalny program do nagrywania danych na płytach CD/DVD/Blu-Ray. Dobrze radzi sobie z kompilacjami zawierającymi zarówno dane, jak również muzykę i filmy. Umożliwia także tworzenie oraz wypalanie obrazów płyt ISO.

Na pierwszy rzut oka program wydaje się posiadać ograniczoną w stosunku do konkurencji funkcjonalność. Nic bardziej mylnego, z jego pomocą możliwe jest tworzenie i nagrywanie na płyty kompilacji z danymi, tworzenie nośników Audio-CD (z plików MP3, MP2, WMA, AVI, OGG i WAV) oraz DVD-Video (z plików FLV, AVI, WMV, MP4 i MOV) w systemach NTSC i PAL, które obejrzeć będzie można za pośrednictwem stacjonarnym odtwarzacza DVD. Cheetah DVD Burner pozwala także na tworzenie ze wskazanych plików obrazów nośników i nagrywanie ich na płyty. Ponadto umożliwia przeprowadzanie konwersji wideo do formatów FLV, AVI, WMV, MP4, MOV, GIF, MP3, MP2, AVI, OGG i WAV, obsługuje nośniki wielosesyjne oraz oferuje funkcje tworzenia płyt bootowalnych. Nie zabrakło także opcji zapisu testowego, weryfikacji poprawności procesu nagrywania i zabezpieczania buforu podczas wypalania (systemy BURNproof, JustLink, Power-Burn, SafeBurn, SeamlessLink).

Program wspiera większość najpopularniejszych nośników, wśród których znaleźć można płyty CD, CD-RW, DVD+R/-R (także dwuwarstwowe), DVD+RW/-RW, BD-R i BD-RE. Obsługiwane są formaty płyt ISO9660, Joliet, UDF, ISO9660 Bridged Joliet, UDF Bridged ISO9660 (DVD Video) oraz ISO9660 Joliet UDF Bridged, a także metody zapisu danych TAO (Track at Once) i DAO (Disc At Once).

Program dostępny jest w angielskiej wersji językowej. Interfejs Cheetah DVD Burner nawiązuje do rozwiązań znanych z takich popularnych narzędzi jak np. Nero Burning Rom, przez co jego obsługa nie powinna stwarzać problemów nawet początkującym użytkownikom.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni. Podczas uruchamiania wyświetlany jest ekran przypominający o okresie testowym.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 28.06.2016 23:38

Ci szpece od programów nie potrafią niczego zrobić dobrze żeby nie spiepszyć.Te wszystkie programy,,rewelacyjne"można o dupę rozbić ,zagmatwane ,pokomplikowane,bzdurne komplikacje jak by nie można było zbudować prosty program jaki format nagrany kamerą taki wypalam na płycie.Ale nie to trzeba skomplikować ,utrudnić.Jest mnustwo amatorów videofilmowania dla siebie i chciało by swoje pamiątki mieć na płycie którą można odtworzyć na odtwarzaczu dvd .

  #6 18.05.2015 15:14

Miałem jego darmową wersję z pisma komputerowego - reklamowany, jako bardzo szybki (cheetah - gepard). To był NAJWOLNIEJ działający program tego typu z ok. dziesięciu, jakie wypróbowałem!

  #5 28.12.2014 10:55

nie wiem dlaczego trial miałby trwać dłużej. Rok chcielibyście testować?

  #4 13.03.2012 17:57

Nie polecam :)

  #3 20.03.2011 13:42

Jeden z najlepszych wypalarek, prosty , bogaty w funkcje , szybki ale nie rozrośnięty jak konkurencja.

  #2 18.03.2011 22:58

To przecież kpina.Po co to komu.Nawet testować nie zamierzam.

  #1 05.02.2011 00:31

15 dniwy trial.....?
To jakiś żart../