Cheetah DVD Burner 2.57

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cheetah DVD Burner to prosty, ale funkcjonalny program do nagrywania danych na płytach CD/DVD/Blu-Ray. Dobrze radzi sobie z kompilacjami zawierającymi zarówno dane, jak również muzykę i filmy. Umożliwia także tworzenie oraz wypalanie obrazów płyt ISO.

Na pierwszy rzut oka program wydaje się posiadać ograniczoną w stosunku do konkurencji funkcjonalność. Nic bardziej mylnego, z jego pomocą możliwe jest tworzenie i nagrywanie na płyty kompilacji z danymi, tworzenie nośników Audio-CD (z plików MP3, MP2, WMA, AVI, OGG i WAV) oraz DVD-Video (z plików FLV, AVI, WMV, MP4 i MOV) w systemach NTSC i PAL, które obejrzeć będzie można za pośrednictwem stacjonarnym odtwarzacza DVD. Cheetah DVD Burner pozwala także na tworzenie ze wskazanych plików obrazów nośników i nagrywanie ich na płyty. Ponadto umożliwia przeprowadzanie konwersji wideo do formatów FLV, AVI, WMV, MP4, MOV, GIF, MP3, MP2, AVI, OGG i WAV, obsługuje nośniki wielosesyjne oraz oferuje funkcje tworzenia płyt bootowalnych. Nie zabrakło także opcji zapisu testowego, weryfikacji poprawności procesu nagrywania i zabezpieczania buforu podczas wypalania (systemy BURNproof, JustLink, Power-Burn, SafeBurn, SeamlessLink).

Program wspiera większość najpopularniejszych nośników, wśród których znaleźć można płyty CD, CD-RW, DVD+R/-R (także dwuwarstwowe), DVD+RW/-RW, BD-R i BD-RE. Obsługiwane są formaty płyt ISO9660, Joliet, UDF, ISO9660 Bridged Joliet, UDF Bridged ISO9660 (DVD Video) oraz ISO9660 Joliet UDF Bridged, a także metody zapisu danych TAO (Track at Once) i DAO (Disc At Once).

Program dostępny jest w angielskiej wersji językowej. Interfejs Cheetah DVD Burner nawiązuje do rozwiązań znanych z takich popularnych narzędzi jak np. Nero Burning Rom, przez co jego obsługa nie powinna stwarzać problemów nawet początkującym użytkownikom.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni. Podczas uruchamiania wyświetlany jest ekran przypominający o okresie testowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!