r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cheetah Sync 1.5.1.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cheetah Sync to program do synchronizacji plików i folderów między komputerem a urządzeniem z systemem operacyjnym Android. Dzięki temu możemy dysponować swoimi dokumentami, zdjęciami i innymi danymi również poza domem.

Galeria programu

Wystarczy pobrać niewielką aplikację na PC i odpowiedni program na smartfona, by móc cieszyć się dostępem do tych samych danych na komputerze i urządzeniu z Androidem (pliki i foldery synchronizują się przy wykorzystaniu sieci bezprzewodowej). Warto dodać, że Cheetah Sync nie działa w "chmurze" i nie ogranicza użytkownika jeśli chodzi o wielkość przechowywanych danych.

r   e   k   l   a   m   a

Po zainstalowaniu aplikacji na obu urządzeniach należy otworzyć wersję na smartfona i wcisnąć przycisk Sync Jobs. Dzięki temu program odszuka przez Wi-Fi komputer z zainstalowanym Cheetah Sync. W tym momencie będzie można sparować wybrane foldery. Po powrocie do ekranu głównego trzeba wcisnąć przycisk "Sync", by rozpocząć synchronizację.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.