Cheetah Sync 1.5.1.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cheetah Sync to program do synchronizacji plików i folderów między komputerem a urządzeniem z systemem operacyjnym Android. Dzięki temu możemy dysponować swoimi dokumentami, zdjęciami i innymi danymi również poza domem.

Wystarczy pobrać niewielką aplikację na PC i odpowiedni program na smartfona, by móc cieszyć się dostępem do tych samych danych na komputerze i urządzeniu z Androidem (pliki i foldery synchronizują się przy wykorzystaniu sieci bezprzewodowej). Warto dodać, że Cheetah Sync nie działa w "chmurze" i nie ogranicza użytkownika jeśli chodzi o wielkość przechowywanych danych.

Po zainstalowaniu aplikacji na obu urządzeniach należy otworzyć wersję na smartfona i wcisnąć przycisk Sync Jobs. Dzięki temu program odszuka przez Wi-Fi komputer z zainstalowanym Cheetah Sync. W tym momencie będzie można sparować wybrane foldery. Po powrocie do ekranu głównego trzeba wcisnąć przycisk "Sync", by rozpocząć synchronizację.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!