Chel-Z Chel-Z 1.0.5

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Chel-Z to sympatyczna i utrzymana w stylu retro gra zręcznościowa na smartfony i tablety z Androidem, która poziomem trudności może zaskoczyć niejednego zapalonego gracza.

Grafika w Chel-Z przypomina tę z produkcji z początku lat 90. Aż się prosi porównać ją do tych z gier na Atari lub konsolę Pegasus (kto ją jeszcze pamięta?). Na początku twórcy wprowadzają nas w scenariusz. Jesteśmy produktem szalonego naukowca, który zabrania swojemu asystentowi wypuszczenia nas z pracowni. Ten, rzecz jasna, nie wywiązał się z obowiązku, możemy więc uciec i jednocześnie szykować się do walki z Bossem. Na naszej drodze czeka nas spory labirynt, z wieloma zakamarkami i przedmiotami rozsianymi tu i ówdzie, bez których często okaże się, że nie możemy iść dalej. Jednocześnie musimy uważać na latające przedmioty, ruchome podłogi i wiele innych przeszkód. To wszystko sprawia, że Chel-Z jest bardzo ciekawą zręcznościówką, szlifuje bowiem nie tylko spryt i refleks, ale też umysł i zmysł obserwacji.

Gra jest dostępna za darmo, ale zdarza się jej wyświetlić reklamy. Jeśli chcemy się ich pozbyć, musimy zapłacić ok. 25 zł za pełną wersję aplikacji. Sporo, ale Chel-Z jest warta swojej ceny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!