Chello przyśpiesza

Strona główna Aktualności

O autorze

Od wczoraj, sieć telwizji kablowych UPC zwiększyła prędkość swojej usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu chello. W wariancie chello plus, teraz download wynosił będzie maks. 3 Mbps, natomiast upload 384 kbps. W wariancie chello classic (nowe prędkości od listopada), pobierać będzie można z prędkością 1,5 Mbps, a wysyłać z prędkością 256 kbps.

Wprowadzenie nowych prędkości, spowodowało, iż oferta UPC staje się najszybszym szerokopasmowym dostępem do Internetu oferowanym użytkownikom indywidualnym na tak szeroką skalę. Mimo wzrostu prędkości, opłata abonencka pozostanie na dotychczasowym poziomie (cennik chello).

Zwiększenie prędkości wiąże się oczywiście również z potencjalnym zwiększeniem ilości danych pobieranych przez użytkownika. Chello dalej jest obciążone limitami, zostały one jednak ustalone na nowych pułapach. Obecnie dla chello plus ilość danych, którą można pobrać miesięcznie, została zwiększona do 50 GB z dotychczasowych 15 GB. Dla chello classic ta wartość zostanie zmieniona z dotychczasowych 15 GB na 25 GB miesięcznie. W porównaniu do limitów Neostrady, są to wielkości bardzo duże.

© dobreprogramy
s