r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chello przyśpiesza

Strona główna Aktualności

Od wczoraj, sieć telwizji kablowych UPC zwiększyła prędkość swojej usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu chello. W wariancie chello plus, teraz download wynosił będzie maks. 3 Mbps, natomiast upload 384 kbps. W wariancie chello classic (nowe prędkości od listopada), pobierać będzie można z prędkością 1,5 Mbps, a wysyłać z prędkością 256 kbps.

Wprowadzenie nowych prędkości, spowodowało, iż oferta UPC staje się najszybszym szerokopasmowym dostępem do Internetu oferowanym użytkownikom indywidualnym na tak szeroką skalę. Mimo wzrostu prędkości, opłata abonencka pozostanie na dotychczasowym poziomie (cennik chello).

Zwiększenie prędkości wiąże się oczywiście również z potencjalnym zwiększeniem ilości danych pobieranych przez użytkownika. Chello dalej jest obciążone limitami, zostały one jednak ustalone na nowych pułapach. Obecnie dla chello plus ilość danych, którą można pobrać miesięcznie, została zwiększona do 50 GB z dotychczasowych 15 GB. Dla chello classic ta wartość zostanie zmieniona z dotychczasowych 15 GB na 25 GB miesięcznie. W porównaniu do limitów Neostrady, są to wielkości bardzo duże.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.