Chello przyspiesza

Strona główna Aktualności

O autorze

UPC Polska od pierwszego lutego br. zwiększa prędkość swoich usług dostępowych do Internetu. Chello plus z 3 Mbps do 4 Mbps, chello classic z 1,5 Mbps do 2 Mbps, chello light z 512 kbps 1 Mbps. Ponadto firma wprowadza nową, tańszą usługę o nazwie "chello easy" - stały, szybki, szerokopasmowy Internet o prędkości do 256 kbps już za 59 zł miesięcznie.

Proces zwiększania prędkości chello rozpocznie się jeszcze w lutym br., ma sukcesywnie obejmować kolejne grupy użytkowników i zakończyć się w maju br.

Jak informuje Simon Boyd, dyrektor generalny UPC Polska: "Stale udoskonalamy naszą usługę internetową, wychodząc naprzeciw różnym potrzebom klientów. Poszerzanie wyboru usług pozwala większej grupie użytkowników zapoznać się z zaletami szybkiego szerokopasmowego dostępu do Internetu, a zwiększane prędkości to coraz bardziej doceniany przez internautów komfort w korzystaniu z sieci. Cieszę się, że wraz z wprowadzeniem chello easy oferujemy użytkownikom najlepszą ofertę internetową w tej klasie".

© dobreprogramy
s