ChemOffice Ultra 2010 12.02

Strona główna Windows Edukacja i nauka Biologia i chemia
P​obierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ChemOffice Ultra to potężny pakiet chemiczny łączący w sobie wiele aplikacji tworząc zestaw w pełni wszechstronny, zarówno wspomagający badania, edukację jak również umożliwiający wizualizację oraz prezentacje.

W skład pakietu wchodzą między innymi takie aplikacje jak ChemDraw Ultra do rysowania struktur dwuwymiarowych, Chem3D Ultra do trójwymiarowej wizualizacji cząsteczek, BioDraw Ultra przeznaczony do rysowania i opisywania biologicznych danych, opisywania i prezentacji danych, czy też E-Notebook Ultra - rozbudowany dziennik laboratoryjny. Pakiet wyposażony został również w encyklopedie leków i odczynników chemicznych, a także bazy produktów (ChemACX), dostawców związków przesiewowych (ChemSCX) oraz dane związane z bezpieczeństwem (ChemMSDX).

Uwaga!

  1. Aby uzyskać numer seryjny niezbędny do uruchomienia wersji testowej niezbędne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie producenta.
  2. Wersja testowa jest w pełni funkcjonalna, działa przez 14 dni. Nie zawiera jednak aplikacji BioDraw oraz baz danych, zarówno BioDraw jak i bazy można pobrać ze strony producenta w wersjach testowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!