r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chemistry 1.0 dla LibreOffice

Strona główna Windows Edukacja i nauka Biologia i chemia

Chemistry to wygodny dodatek do LibreOffice'a, który pozwala w dokumentach umieszczać ilustracje ze schematami cząsteczek związków chemicznych.

Galeria programu

Dodatek pozwala wprowadzać wzory chemiczne w notacji SMILES, InClKevs albo przez wpisanie nazwy związku chemicznego po angielsku. Ilustracje generowane są jako PNG lub GIF o wybranym rozmiarze. Można zmienić też grubość linii symbolizujących wiązania oraz włączyć widoczność atomów wodoru.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze dodatki do LibreOffice, nie tylko dla studenta (2016)

54
OPROGRAMOWANIE 21.09.2016 | Anna Rymsza

OpenOffice i LibreOffice królują wśród bezpłatnych pakietów biurowych. Choć są często krytykowane, liczby nie kłamią – to najczęściej pobierane pakiety biurowe w naszej bazie programów. Ponieważ zbliża się rozpoczęcie kolejnego roku akademickiego, przygotowałam zestawienie dodatków do tych pakietów. Myślałam głównie o studentach kierunków technicznych, ale znajdzie się tu też coś dla uczniów i zwykłych użytkowników. Przegląd przygotowałam korzystając z LibreOfficea, ale dodatki są uniwersalne i większość z nich będzie działać także z Apache OpenOffice. Jak instalować rozszerzenia? Przede…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.