r   e   k   l   a   m   a
reklama

Chemistry 1.0 dla LibreOffice

Strona główna Windows Edukacja i nauka Biologia i chemia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Chemistry to wygodny dodatek do LibreOffice'a, który pozwala w dokumentach umieszczać ilustracje ze schematami cząsteczek związków chemicznych.

Dodatek pozwala wprowadzać wzory chemiczne w notacji SMILES, InClKevs albo przez wpisanie nazwy związku chemicznego po angielsku. Ilustracje generowane są jako PNG lub GIF o wybranym rozmiarze. Można zmienić też grubość linii symbolizujących wiązania oraz włączyć widoczność atomów wodoru.

© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

Najlepsze dodatki do LibreOffice, nie tylko dla studenta (2016)

54
21.09.2016  •  Anna Rymsza

OpenOffice i LibreOffice królują wśród bezpłatnych pakietów biurowych. Choć są często krytykowane, liczby nie kłamią – to najczęściej pobierane pakiety biurowe w naszej bazie programów. Ponieważ zbliża się rozpoczęcie kolejnego roku akademickiego, przygotowałam zestawienie dodatków do tych pakietów. Myślałam głównie o studentach kierunków technicznych, ale znajdzie się tu też coś dla uczniów i zwykłych użytkowników. Przegląd przygotowałam korzystając z LibreOfficea, ale dodatki są uniwersalne i większość z nich będzie działać także z Apache OpenOffice. Jak instalować rozszerzenia? Przede…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic